دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400
دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400
Monday, 10 May 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۳۸ ]

 

 طلبم را گرفتم و رضایت دادم

بخش ورزش- باشگاه پرسپولیس پس از پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر و باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی بین‌المللی این تیم، حالا به دلیل بدهی‌‌های داخلی نمی‌تواند از خریدهای خود در نقل‌و‌انتقالات استفاده کند و همین موضوع باعث شده است تا مدیران این تیم به دنبال جلب رضایت شاکیان داخلی باشند.

شنیده می‌شود در لیست اعلام شده به باشگاه پرسپولیس حدود 28، 27 پرونده محکومیت دیده می‌شود که برای باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باید این پرونده‌ها تعیین تکلیف شود. نکته جالب اما در این وضعیت این است که برخی از پرونده‌های اعلام شده به باشگاه پرسپولیس طی سال‌های گذشته تعیین تکلیف شده و بدهی‌‌ها به طلبکاران پرداخت شده است اما همچنان نام طلبکاران در لیست دیده می‌شود.

در همین زمینه یکی از افرادی که نام او به‌عنوان طلبکار در میان پرونده‌های پرسپولیسی‌ها دیده می‌شود، مهرداد کفشگری بازیکن سابق پرسپولیس است که به گفته خود حدود سه ماه پیش طلبش از باشگاه پرسپولیس را دریافت کرده است.

مهرداد کفشگری در گفت‌و‌گو با تسنیم با تأیید این موضوع اظهار داشت: حدود سه، چهار ماه پیش از سمت باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفته شد که به باشگاه مراجعه کنم. من هم به باشگاه رفتم و بعد از جلسه‌ای که در دوران مدیریت سمیعی با شکوری داشتم، با دریافت 50 میلیون تومان، طلب 300 میلیونی خودم را بخشیدم و رضایت دادم. در واقع من فقط مالیات پول خودم را گرفتم و دیگر هم طلبی از باشگاه پرسپولیس ندارم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان