چهارشنبه, 13 مرداد 1400
چهارشنبه, 13 مرداد 1400
Wednesday, 04 August 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۰۲ ]

 

بخش ورزش- محمدحسین کنعانی زادگان در مقابل بحرین وظیفه مهمی برعهده داشت و باید دفاع تیم ملی را بالا نگه می داشت.

یکی از دلایل برتری ایران مقابل بحرین برتری محسوسی بود که تیم ملی در دوئل های هوایی داشت و در این بین محمد حسین کنعانی زادگان یکی از بهترین بازیکنان زمین از این حیث بود.

کنعانی زادگان علاوه بر موفقیت در نبردهای هوایی، روی زمین نیز به بازیکنان تیم بحرین باج نداد و همواره یک قدم جلوتر از آنها بود، تا در روزی که هواداران فوتبال در ایران و همینطور کادر فنی، نگرانی ویژه‌ای بابت باز شدن دروازه بیرانوند روی ضدحملات داشتند، تیم ملی با اسکوچیچ یک کلین شیت مهم و تاریخی را در منامه ثبت کند.

مدافع میانی تیم ملی همواره یکی از بازیکنان مدنظر کی روش بود و پس از این مربی پرتغالی بود که توانست بیش از گذشته توانایی های خود را در ماشین سازی و سپس پرسپولیس به نمایش بگذارد و حالا انتخاب اصلی اسکوچیچ در خط دفاعی است. او هم در بخش دفاعی عملکرد بسیار خوبی دارد و هم در بازیسازی قدرت خوبی در ارسال پاس های دقیق برای طراحی حمله دارد، اما یکی از وظایفِ مهم او در دیدار برابر بحرین بالا نگه داشتن خط دفاعی بود که توانست این مسئولیت را هم به خوبی انجام دهد.

به دلیل اهمیتی که کنعانی زادگان این روزها در ترکیب تیم ملی و قلب خط دفاعی دارد، شاید حتی اسکوچیچ به دلیل کارت زردی که این بازیکن در نبرد با بحرین گرفت، در مورد او ریسک نکند و به او استر احت دهد تا در مصاف با عراق بدون دغدغه بار دیگر او را به ترکیب اصلی بازگرداند.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان