یکشنبه, 04 مهر 1400
یکشنبه, 04 مهر 1400
Sunday, 26 September 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۴۰ ]

 

گیلان امروز- یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های برنامه‌سازان در سراسر جهان یافتن استعدادهای مختلف است.

متاسفانه بحث استعدادیابی در کشورمان تا به امروز با مشکلات فراوانی همراه بوده است. از نبود رسانه‌های خصوصی گرفته تا دغدغه‌های غیرمرتبط که باعث شده استعدادهای خاموش هرگز فرصتی برای درخشش در تصویر نداشته باشند.

اما سازندگان برنامه «استعداد برتر گیلان» این قاعده را تغییر داده‌اند و با طراحی یک مسابقه استعدادیابی در تلاش هستند تا چهره‌های با استعداد استان گیلان را از سراسر استان شناسایی و آن‌ها را وارد یک رقابت جذاب نمایند.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، سازندگان برنامه تصمیم گرفته‌اند تا مسابقه را به صورت آنلاین برگزار نمایند.شرکت‎کنندگان در این مسابقه تنها نیاز دارند که از استعدادشان در هر زمینه‌ای فیلم از ۱ الی ۳ دقیقه تهیه نمایند و برای گروه سازنده ارسال نمایند تا در مسابقه شرکت داده شوند.این ویدئوها پس از ارزیابی به مراحل بالاتر راه پیدا می‌کنند که در آن مقطع رقابتی پر چالش در انتظارشان خواهد بود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند هر استعدادی که قابلیت اجرا در مقابل دوربین را داشته باشد را به نمایش بگذارند. نوازندگان، خوانندگان، بازیگران، ورزشکاران و … تمام شاخه‌هایی که بتوان استعداد آن را از طریق برنامه به نمایش گذاشت می‌توانند در مسابقه شرکت نمایند.

در این رویداد، سه داور شاخص تمام ویدئوهای ارسال شرکت کنندگان را بررسی کرده و درباره کیفیت آن‌ها اظهار نظر خواهند کرد.

این مسابقه برای شرکت‌کنندگان کاملاً رایگان بوده و هیچ مبلغی دریافت نخواهد شد. برگزارکنندگان مسابقه جایزه میلیونی برای نفر برنده در نظر گرفته‌اند تا با دست پُر از این رقابت جذاب خداحافظی کند.

کافی است به صفحه اینستاگرام مسابقه «استعداد برتر گیلان» به آدرس (https://www.instagram.com/guilangt)  مراجعه نمائید و پس از دنبال کردن پیج، از طریق ارسال پیام به دایرکت، در این مسابقه شرکت نمائید.

شما همچنین می‌توانید با ارسال پیام به شماره واتساپ: ۰۹۰۱۵۷۲۹۰۵۳ در مسابقه شرکت نمائید.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان