چهارشنبه, 13 مرداد 1400
چهارشنبه, 13 مرداد 1400
Wednesday, 04 August 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۰۲ ]

 

گروه استان‌ها - گیلان - فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری یک سارق حین سرقت خبر داد و گفت: این فرد پس از اعتراف به 10 فقره سرقت روانه زندان شد.

سرهنگ "حمید محمدی‌‎نسب" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه مبارزه با سرقت و پیشگیری از وقوع آن از اهداف مهم پلیس است اظهار داشت: پلیس با بکارگیری تمام توان خود و بصورت شبانه‌روزی این هدف مهم را دنبال می‌کند.

وی با اعلام اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان لاهیجان پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: ماموران انتظامی ضمن بررسی دقیق صحنه‌های وقوع سرقت، گشت‌های پیشگیرانه را در مناطق مختلف تشدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامی بازکیاگوراب حین گشت‌زنی به حضور فردی در یک ساختمان مشکوک شده که این فرد به محض رویت پلیس اقدام به فرار کرد.

این مقام انتظامی از دستگیری متهم مورد نظر خبر داد و تصریح کرد: متهم 39 ساله در تحقیقات تکمیلی علاوه بر 4 فقره سرقت منزل به 3 فقره سرقت از ساختمان‌های در حال احداث و 3 فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد.

سرهنگ محمدی‌نسب در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی و روانه زندان شد تاکید کرد: شهروندان با ارتقاء سطح آگاهی و حفظ هوشیاری می‌توانند از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کنند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان