چهارشنبه, 13 مرداد 1400
چهارشنبه, 13 مرداد 1400
Wednesday, 04 August 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۰۲ ]

 

گیلان امروز- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم روز عرفه گفت: مراسم روز عرفه در بیش از ۵۵ نقطه اصلی و محوری استان برگزار می‌شود.

به گزارش فارس سعید مهدوی با بیان اینکه عید غدیر و قربان یکی از اعیاد بزرگ شیعیان است، اظهار کرد: این دو عید دارای ارزش بسیار زیادی در بین مسلمانان و شیعیان داشته و باید به بهترین نحو گرامی داشته شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز عرفه در استان گیلان افزود: با توجه به شرایط کرونایی و به‌منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی امسال دعای عرفه در همه مناطق استان به‌ویژه در فضای باز برگزار می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان نقش مراسمات مذهبی و دینی در ایجاد آرامش روانی در جامعه را بسیار مؤثر دانست و گفت: در یک سال اخیر مشاهده‌شده به برکت برگزاری همین اجتماعات مؤمنانه و محافل معنوی مؤمنین به یاری مردم آسیب‌دیده از کرونا شتافته‌ و باید در برگزاری بهداشتی این محافل با جدیت و دقت لازم پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.

مهدوی با تأکید بر لزوم توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم روز عرفه گفت: مراسم روز عرفه در بیش از ۵۵ نقطه اصلی و محوری استان برگزار گردیده و در  شهر رشت در مصلی امام خمینی(ره)، جامعه الحسین(ع)، حسینیه شهدای گمنام، گلزار شهدا و ... با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پذیرای مؤمنین خواهد بود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان