یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1403
Sunday, 21 April 2024
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۴۸۹ ]

گیلان امروز- مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با اشاره به وقوع گرمای زودهنگام در گیلان گفت: در سه ماه گذشته پیک‌بار مصرفی در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۱۱ درصد افزایش مواجه شده است که این آمار در کشور ۲۰ درصد بوده است.

محمد اسماعیل هنرمند با بیان اینکه با افزایش دمای هوا مصرف برف در کشور با افزایش مواجه می‌شود، اظهار کرد: هرساله با فرا رسیدن فصل گرما و رسیدن به‌روزهای انتهایی خرداد و ابتدایی تیرماه مصرف برق در کشور به‌طور تصاعدی با افزایش شده و همین امر مشکلاتی را در توزیع برق ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به وقوع گرمای زودهنگام در گیلان گفت: با فرا رسیدن گرمای زودهنگام در گیلان و شرجی شدن هوا شاهد مصرف ناگهانی مصرف برق در گیلان و کشور بوده و با افزایش شدید پیک مصرفی مواجه بودیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با تأکید بر لزوم توجه به صرفه‌جویی در مصرف برق گیلان بیان کرد:  در سه ماه گذشته پیک‌بار مصرفی در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۱۱ درصد افزایش مواجه شده است که این آمار در کشور ۲۰ درصد بوده است.
 به گفته هنرمند برق میزان برق مصرفی در گیلان در سه ماه نخست سال جدید ۶ درصد افزایش داشته است که این آمار در سال گذشته پنج درصد بوده است.

به اشتراک بگذارید:
برچسب‎ها : قطع برق

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان