چهارشنبه, 13 مرداد 1400
چهارشنبه, 13 مرداد 1400
Wednesday, 04 August 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۰۲ ]

 

گیلان امروز- امروزه مردم طرفدار خرید از فروشگاه‌های مجازی هستند، چون بدون هیچ زحمتی می توانند کالای مورد علاقه شان را آنلاین خرید کنند. اما در بین این فروشگاه‌ها مواردی هم هستند که مطمئنا دوست ندارید هیچوقت ازشان خرید کنید، چون محصولات عجیبی دارند که حتی باور کردنشان هم سخت است چه برسد به خریدن شان. در ادامه با این محصولات عجیب اینترنتی آشنا شوید.

اورانیوم: اورانیوم یکی دیگر از محصولات عجیبی است که میشود آنلاین خرید کرد. نمی‌دانم هدف کسانی که اورانیوم می خرند چیست؟ اما باید بگویم کسانی که برای انجام آزمایشات علمی برای کودک دوازده ساله خود اورانیوم می‌خرند باید به روش تربیتی خودشان به عنوان پدر و مادر شک کنند.

دندان واقعی: یکی از کالا‌هایی که اینترنتی فروخته میشود و شاید شما را یاد قتل‌های زنجیره‌ای بیندازد دندان‌های واقعی است. یکی از فروشگاه‌هایی که دندان واقعی میفروشد  فروشگاهی است به نام etsy. شاید از نظر ما عجیب بیاید، ولی برای خیلی ها خریدن دندان واقعی خیلی طبیعی است. به عنوان مثال هنرمندانی هستند که دوست دارند با وسایلی مثل دندان هنرنمایی کنند.

ردیاب یوفو: یکی از نظریه‌هایی که اختلاف نظر‌های زیادی در موردش هست وجود آدم فضایی هاست. اگر آدم فضایی‌ها وجود داشته باشند احتمال این که به خانه هامان بیایند هم ضعیف است، اما همانطور که گفته شده آنها وجود دارند و بالاخره یک روز به کره زمین میان. پس باید آمادگی لازم را برای این اتفاق داشته باشیم. به همین دلیل در سایت آمازون محصولی به نام ردیاب یوفو به قیمت ۹۰ دلار فروخته میشود. با این دستگاه میشود تشخیص داد که آیا این موجودات در حوالی خانه هستند یا نه.

سلبریتی‌ها: مطمئنا نمیشود تو فضای مجازی یا هر جای دیگه آدم‌ها را خرید و فروش کرد. اما اگهر علاقه زیادی به سلبریتی‌ها دارید و انقدر پول دارید که نمی‌دونید چجوری باید خرجش کنید میتوانید یکی از اون هارو برای یک مناسبت یا مهمانی خاص استخدام کنید.

تانک: تا حالا به این فکر کردید که اگر یک روزی دشمن به خانه هاتون هجوم آورد چجوری باید از خودتان دفاع کنید؟ مطمئنا با وسایل آشپزخونه نمیشود در مقابل دشمن دفاع کرد. نگران نباشید، چون سایتی به اسم mortarinvestments با اضافه کردن تانک به محصولاتش خیال همه رو راحت کرده.

زمین در کره ماه: شاید هیچوقت نتوانید پای تان را روی کره ماه بگذارید، اما میتوانید اونجا صاحب یک قطعه زمین بشوید. برای خریدن زمین در کره ماه باید وارد سایت lunarland بشوید و با پرداخت ۳۰ دلار صاحب یک هکتار زمین بشوید. شاید به نظر مسخره بیاید، اما واقعیت دارد.

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان