چهارشنبه, 13 مرداد 1400
چهارشنبه, 13 مرداد 1400
Wednesday, 04 August 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۰۲ ]

 

 

گیلان امروز- رئیس مرکز آموزشی درمانی 17شهریور رشت از قطع درمان موفق 44 کودک مبتلا به بیماری های صعب العلاج در این مرکز آموزشی درمانی طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش فارس دکتر سعید سادات منصوری از ارائه خدمت به ۱۳۱ کودک مبتلا به بیماری سرطان در سال ۱۳۹۹ خبر داد و اظهار کرد: با عنایات خداوند و تلاش بی وقفه اساتید پزشکی و کادر مجرب پرستاری مرکز تخصصی کودکان ۱۷ شهریور، ۴۴ کودک تحت شیمی درمانی نیز در همین برهه زمانی با موفقیت قطع درمان شدند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰ مورد جدید کودکان مبتلا به سرطان به بخش آنکولوژی و هماتولوژی بیمارستان ۱۷ شهریور مراجعه کردند، افزود: دو نفر نیز جهت انجام پیوند سلول های بنیادی به تهران معرفی شده بودند که خوشبختانه درمان آن ها نیز با موفقیت انجام شده است.

رئیس مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی ۱۷ شهریور رشت با اشاره به کمک خیران در جهت مداوای بیماران در این مرکز گفت: از صندوق خیریه بیمارستان، بالغ بر دو میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال کمک های مالی به بیماران بهبودیافته صورت گرفته که انتظار می رود با مشارکت بیشتر خیرین و نیکوکاران در این زمینه بتوان مساعدت های بیشتری به این بیماران انجام داد.

سادات منصوری با اشاره به سایر خدمات درمانی ارائه شده به بیماران در این مرکز تصریح کرد: در سال گذشته یک هزار و ۲۱۹ نفرروز شیمی درمانی سرپایی و یک هزار و ۹۲۲ نفرروز شیمی درمانی بستری در مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی ۱۷ شهریور انجام شده است.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان