چهارشنبه, 13 مرداد 1400
چهارشنبه, 13 مرداد 1400
Wednesday, 04 August 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۰۲ ]

 

بخش ورزش- بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، دراگان اسکوچیچ به تیم ملی آرامش داده و تیم او با توجه به این فاکتور به موفقیت رسیده است.

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره صعود ایران به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی 2022 اظهار داشت: تیم ملی قبل از اینکه به بحرین برود با شرایط سختی مواجه بود، چون ما باید هر چهار بازی را با برد پشت سر می‌گذاشتیم و این موضوع استرس‌هایی را ایجاد کرده بود. البته تیم ملی از لحاظ بازیکن با هیچکدام از تیم‌هایی که با آنها روبه‌رو شدیم قابل قیاس نبود. وقتی بازی با عراق را دیدم این سؤال برایم پیش آمد که چطور با این بازیکنان توانمند نتوانستیم در 10 سال گذشته آنها را شکست دهیم؟! خوشبختانه تیم ملی عملکرد خوبی داشت و امیدوارم این بازیکنان که می‌توانند یک نسل تأثیرگذار را تشکیل بدهند در آینده هم موفق باشند.

وی در ادامه یادآور شد: ما بازیکنان بسیار خوبی داریم که در اروپا فوتبال بازی‌ می‌کنند و فکر می‌کنم این تیم حتی از تیم ملی سال 1998 هم یک پله بالاتر باشد. شاید در آن تیم منیت وجود داشت، ولی من در این تیم هیچ منیتی نمی‌بینم و روابط بازیکنان نشان می‌دهد که با یکدیگر همدل و متحد هستند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با تمجید از عملکرد دراگان اسکوچیچ در مورد احتمال کنار گذاشتن این مربی گفت: ما با شایستگی صعود کردیم و اسکوچیچ هم آرامش خوبی به تیم ملی داد. این موضوع نقش مهمی در صعود تیم ملی داشت. ما باید این نکته را در نظر بگیریم که شرایط تیم ملی در دور رفت بسیار بد بود و اسکوچیچ توانست کارش را بسیار خوب انجام دهد.

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان