چهارشنبه, 02 تیر 1400
چهارشنبه, 02 تیر 1400
Wednesday, 23 June 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۷۱ ]

 

بخش ورزش- فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش که تیمش توانست روز آینده یک پیروزی بسیار حیاتی را در راه ماندن در لیگ یک مقابل تیم مدعی خوشه طلایی ساوه در ورزشگاه سردار جنگل به دست بیاورد، در مورد این بازی و کسب پیروزی یک بر صفر که با گل حسین پاپی به دست آمد، اینطور حرف هایش را آغاز کرد: بازی سختی بود. خوشه طلایی اگر می برد، رتبه بسیار خوبی پیدا می کرد و فکر می کنم اول تا سوم می شد. آمده بودند که فوتبال بازی کنند و فوتبال خوبی بازی می کردند. روی زمین کار می کردند. فیلم بازی های این تیم را دیده بودیم. می دانستیم که دنبال توپ های سوم هستند ولی مرکز زمین را گرفتیم و بچه ها خیلی راحت تر بازی کردند.

پیوس که پس از شکست چوکا مقابل فجرسپاسی شیراز بار دیگر به تالش بازگشت و هدایت سبزپوشان را برعهده گرفت، در مورد کارهایی که پیش از دیدار برابر خوشه طلایی ساوه انجام داده، بیان کرد: در 4 روزی که اینجا بودنم، بیشتر روحی و روانی کار کردیم. با تک تک بچه ها حرف زدیم. حرف دل آنها را شنیدیم. واقعا هم بچه های خوبی داریم. دست مربیان قبلی هم درد نکند که تیم را تا اینجا رسانده اند. از این به بعد این بار را باید به هدف برسانیم. کار خیلی سختی است و معجزه می خواهد. خدا باید کمک کند. اول خدا، دوم خدا و سوم خدا و بعد هم مسئولین باید همدل شوند.

بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با اشاره به هواداران پرشور تیم فوتبال چوکا ادامه داد: نمی دانید هواداران چه کارهایی می کردند. من همه را متوجه می شدم. من به عشق آنها آمده ام. باشگاه هم به خوبی در حال انجام دادن کارها است. هم آقای نامداری، هم آقای عزتی و هم آقای عربی. ولی هرجا می روم، می گویند کارت خیلی سخت است ولی من مرد روزهای سخت هستم. دوست دارم کار کنم و بتوانم کاری برای مردم تالش انجام دهم. ته جدول هستیم. همه هفت امتیاز، هشت امتیاز، پنج امتیاز از ما جلوتر هستند. خدا کمکمان کندو ببینیم چه می شود.

فرشاد پیوس در مورد حمایت مدیران باشگاه و حضور آنها در رختکن برای روحیه دادن به تیم و اختصاص دادن پاداش توضیح داد: خیلی خوب است. الان همه همدل شده اند. رمز موفقیت ما همدلی است. اگر همدل باشیم و مسئولان و هواداران با ما باشند، قول نمی دهم بمانیم ولی تمام تلاشمان را می کنیم که امتیازات خوبی بگیریم.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان