چهارشنبه, 02 تیر 1400
چهارشنبه, 02 تیر 1400
Wednesday, 23 June 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۷۱ ]

 

گیلان امروز- مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در گیلان درشهر‌های رشت وصومعه سرا آغاز می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت : در مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان که در ۲ شهر رشت و صومعه سرا آغاز شده، ساخت ۹۰۰ واحد برای این ۲ شهر درنظر گرفته شده است.

ماکان پدرام افزود : متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از امروز به مدت یک هفته با مراجعه سامانه طرح اقدام ملی تولید مسکن به نشانی https://tem.mrud.ir ، در این طرح ثبت نام کنند.

وی با اشاره به جزییات ساخت مسکن ملی ، اضافه کرد: بر اساس شیوه نامه طرح مسکن اقدام ملی، هزینه ساخت با آورده متقاضی تامین شده و قیمت هر مترمربع بر مبنای قیمت تمام شده لحاظ می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: افرادی که در مراحل قبل ، ثبت نام کرده و به عنوان متقاضی اولیه، پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند، چنانچه در مدت اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده اند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

ماکان پدرام با اشاره به شرایط متقاضیان برای ثبت نام، افزود: استفاده متقاضی و افراد تحت تکفل از زمین، خانه و یا امکانات نهاد‌های عمومی غیردولتی، داشتن سابقه سکونت ۵ ساله در محل مورد نظر، سرپرست خانوار، متاهل بودن و خودسرپرست بودن زنان مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، از جمله شرایط در نظر گرفته برای ثبت نام است.

وی با بیان اینکه ساخت ۱۲ هزار و ۳۹۲ واحد در استان پیش بینی شده، اضافه کرد: تاکنون ۱۲ هزارو ۸۵۶ متقاضی گیلانی در این سامانه ثبت نام کرده اند که از این تعداد، ۱۴۷۸ متقاضی واجد شرایط هستند

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان