چهارشنبه, 02 تیر 1400
چهارشنبه, 02 تیر 1400
Wednesday, 23 June 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۷۱ ]

 

بخش ورزش- یکی از حواشی غیرضروری که پیش از دیدار ایران مقابل بحرین شکل گرفت مربوط به انتشار تصویری از مرحله شماره‌گذاری پیراهن ملی‌پوشان در فاصله ساعاتی مانده به این بازی بود.

با انتشار ویدئویی در اینستاگرام تیم ملی که آماده‌سازی پیراهن تیم را نشان می‌داد ، ناگهان انتقاداتی درگرفت در این باره که چرا کمپانی تهیه البسه پیراهن تیم ملی پیش از اعزام تیم به منامه اقدام به شماره‌گذاری آن نکرده تا در شرایط اقتصادی فعلی یک مسئول هم برای این اقدام در اردوی تیم ملی حاضر شود. حتی برخی نیز مدعی شدند که این کمپانی پیراهن‌های اصل را در اختیار تیم ملی قرار نداده و اگر به این شکل می‌بود، پیراهن‌ها پیش از اینکه در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته می‌شد، شماره گذاری شده بود.

اما در این ارتباط خبر درست این است که شماره گذاری روی پیراهن های خام یک کار همیشگی در اردوهای تیم ملی است .این یک روتین در تیم ملی از سال 2015 است و به دلایل مختلف از جمله تغییر شماره یا پارگی و اسیب دیدگی البسه یا اهدا و تعویض آنها ، تعدادی پیراهن‌ها و البسه به صورت کلین (بدون شماره و نام) در اختیار کاروان قرار گرفته و آنها به فراخور اردو و بازی‌ها، اقدامات لازم برای شماره گذاری و ... را صورت می‌دهند و این موضوع در خصوص برند قبلی تیم ملی یعنی آدیداس هم به همین ترتیب دنبال می‌شده است.

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی  در این باره می‌گوید:منتقدین قبل از انرژی مصرف کردن بهتر است سوال کنند. خودمان از «آلشپرت» خواستیم پیراهن خام بدهد تا دست‌مان برای تغییراتی که در لیست داریم  باز باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان