چهارشنبه, 02 تیر 1400
چهارشنبه, 02 تیر 1400
Wednesday, 23 June 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۷۱ ]

 

گیلان امروز-  مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به وجود بیش از ۲۵۳ هزار صندوق صدقات در استان، گفت: در سال گذشته ۱۱۷ میلیارد ریال صدقه جمع آوری شده است.

به گزارش مهر، عباس اهرابی با اشاره به اینکه ۲۵۳ هزار و ۸۵۰ صندوق صدقه بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب و توزیع شده است، افزود: در سال گذشته ۱۱۷ میلیارد ریال صدقه از این صندوق‌ها جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه صدقه اهدایی در همان محل جمع‌آوری‌شده برای رفع نیاز محرومان و مددجویان منطقه هزینه می‌شود، افزود: از این کمک‌ها برای انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سازمانی استفاده نمی‌شود.

اهرابی با اشاره به محل‌های هزینه کرد صدقه، گفت: صدقات دریافتی برای کمک به خرید، ساخت و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به امر ازدواج نیازمندان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با تأکید بر اینکه شرایط مواجهه با بیماری منحوس کرونا و آسیب‌های ناشی از آن، عاملی برای کاهش مراحم و مساعدت‌های هم استانی‌ها نشده است، بیان کرد: مردم خیر همانند سال گذشته در این راه خیر قدم برداشته و مشارکت کرده‌اند.

اهرابی با اشاره به شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه، گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* با سهولت صدقه روزانه خود را پرداخت نمایند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان