چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1400
چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1400
Wednesday, 19 May 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۴۵ ]

 

گیلان امروز-  فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: تجهیز و تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه ناحیه مرکزی شهرستان رشت انجام می‌شود.

سرهنگ پاسدار سید اکبر قاسمی در حاشیه تجهیز و تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه ناحیه مرکزی رشت اظهار داشت: در این مرحله از تجهیز پایگاه‌های بسیج در شهرستان رشت، حدود 192 پایگاه مقاومت در سطح مساجد تجهیز می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت هدف از تجهیز پایگاه‌های مقاومت را احیای پایگاه‌ها در سطح مساجد عنوان کرد و ابراز داشت: این اقدام به‌مناسبت ولادت باسعادت امام حسن(ع) انجام می‌شود و حدود یک میلیارد و 600 میلیون تومان برای تجهیز پایگاه‌های مقاومت هزینه می‌شود.

قاسمی از تقویت پایگاه‌های بسیج سطح شهرستان رشت در ابعاد فرهنگی، ورزشی و اجتماعی خبر داد و بیان کرد: تقویت مسجد، پایگاه و همچنین پای کار بودن جوانان و استفاده جوانان از امکانات در سطح پایگاه‌ها از جمله اهداف مدنظر هستند.

وی خاطرنشان کرد: از جمله امکاناتی که در این مرحله در اختیار پایگاه‌های بسیج در سطح مساجد قرار می‌دهیم در واقع اقلام فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، صندلی، بخاری، ویدیو پروژکتور، دوربین، پرینتر و تلویزیون است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب همه مردمی که زیر پرچم جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند بسیجی هستند بنابراین اقلام مذکور فقط برای استفاده بچه‌های بسیجی نیست بلکه هدف آن است که مساجد و پایگاه‌ها احیاء شوند و این اقلام برای استفاده عموم مردم منطقه است.

تجهیز و تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه ناحیه مرکزی شهرستان رشت به ارزش بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان انجام می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان