سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400
سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400
Tuesday, 18 May 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۴۵ ]

 

 

گیلان امروز- فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: یک کیلو و 148 گرم موادمخدر از نوع شیشه، هروئین و حشیش در بازرسی از منزل وی کشف شد.

سرهنگ "مجید نیکویی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، موادمخدر و بلای خانمانسوز اعتیاد را تهدیدی جدی برای سلامت فردی و اجتماعی دانست و اظهار داشت: پیشگیری اجتماعی یکی از راه‌های اساسی مبارزه با اعتیاد است.

وی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی که اقدام به توزیع موادمخدر در سطح شهرستان لاهیجان می‌کند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر ضمن انجام تحقیقات و محرز شدن صحت موضوع با تلاش مستمر و بی‌وقفه محل اختفاء این فرد را شناسایی کردند افزود: در یک عملیات غافلگیرانه متهم مورد نظر در منزلش دستگیر شد.

این مقام انتظامی از کشف یک کیلو و 50 گرم موادمخدر از نوع شیشه، 90 گرم هروئین و 8 گرم حشیش از منزل این قاچاقچی خبر داد و اضافه کرد: متهم 34 ساله نیز بعد از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان