چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1400
چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1400
Wednesday, 19 May 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۴۵ ]

 

بخش ورزش- اخراج ژوزه مورینیو از تاتنهام، پنجمین اخراج در دوران حرفه‌ای این مربی بود. مورینیو پیش از این ۲ بار از چلسی، یک بار از رئال مادرید و یک بار هم از منچستریونایتد اخراج شده بود.

مورینیو در تاتنهام نتایج جالبی به دست نیاورد و اخراج شد. این اولین باری نیست که ژوزه مورینیو در دوران حرفه‌ای خود اخراج می‌شود. او پیش از این هم این اتفاق را بار‌ها و بار‌ها تجربه کرده است.

 اخراج ژوزه مورینیو از تاتنهام، پنجمین اخراج در دوران حرفه‌ای این مربی بود. مورینیو پیش از این ۲ بار از چلسی، یک بار از رئال مادرید و یک بار هم از منچستریونایتد اخراج شده بود. ژوزه مورینیو در بار اولی که از چلسی اخراج شد ۱۸ میلیون پوند غرامت گرفت که این اخراج در سال ۲۰۰۷ اتفاق افتاد. دومین اخراج مورینیو از رئال مادرید بود که در سال ۲۰۱۳ رخ داد و مورینیو بابت اخراج خود ۱۷ میلیون پوند غرامت دریافت کردند. مورینیو در دوران دوم حضور خود در چلسی هم در فصل سومش اخراج شد که این اتفاق در سال ۲۰۱۵ رخ داد و مورینیو بابت آن ۱۲.۵ میلیون دریافت کرد. ژوزه در منچستریونایتد هم دوام نیاورده و اخراج شد و بابت آن اخراج ۱۵ میلیون یورو گرفت و این رقم باقی مانده‌ی قراردادش بود. اکنون مورینیو برای اخراج از تاتنهام رقم ۳۰ میلیون پوند دریافت کرده است.

در واقع ژوزه مورینیو مجموعا ۵ بار اخراج شده و رقم ۹۳.۵ میلیون پوند را به خاطر اخراج هایش دریافت کرده که این رقم باقی مانده‌ی قراردادش با باشگاه‌ها یا اصطلاحا غرامت بوده است.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان