یکشنبه, 30 خرداد 1400
یکشنبه, 30 خرداد 1400
Sunday, 20 June 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۶۸ ]

 

گیلان امروز- مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: ۶۰۰ واحد مسکونی تا پایان امسال در اختیار مددجویان بهزیستی گیلان قرار می‌گیرد.

حسین نحوی‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم افزود: در هر سال حدود هزار و 500 تا 2 هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود که در سال گذشته حدود هزار و 700 فرصت شغلی ایجاد شده؛ امسال به‌دنبال این هستیم که به جز ارائه تسهیلات به افراد برای ایجاد اشتغال توجه ویژه‌ای به عرصه فنی حرفه‌ای و انجام مهارت داشته باشیم تا کیفیت ایجاد کار در افراد بالا رود.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان اظهار داشت: در حوزه مسکن سعی داریم با سپاه پاسداران، قرارگاه خاتم‌الانبیا، قرارگاه بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و خیرین، مسکن‌هایی را با قیمت ارزان ایجاد کرده و با تسهیلات بانکی بدون بهره در اختیار محرومین قرار دهیم.

 وی گفت: در سال گذشته 500 واحد مسکونی در اختیار جمعیت هدف قرار گرفته و پیش‌بینی ما این است که امسال این روند رو به رشد باشد و 600 واحد مسکونی جدید تا پایان سال در اختیار مددجویان بهزیستی گیلان قرار گیرد؛ تلاش ما بر این است که شرایطی ایجاد شود تا افراد فاقد مسکن به‌ویژه آن‌هایی که دو معلول به بالاتر دارند تا پایان امسال صاحب خانه شوند.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان