پنجشنبه, 02 اردیبهشت 1400
پنجشنبه, 02 اردیبهشت 1400
Thursday, 22 April 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۲۴ ]

 

گیلان امروز- جک دورسی مدیر عامل توئیتر اعلام کرد که قصد دارد اولین پست منتشر شده در شبکه اجتماعی توئیتر را به فروش برساند.

جک دورسی مدیرعامل شرکت توئیتر به تازگی اعلام کرده است قصد دارد اولین پست منتشر شده در شبکه اجتماعی توئیتر را به  فروش برساند. اولین توئیت منتشر شده در این شبکه اجتماعی متنی است که جک دورسی با هدف آزمایش شبکه اجتماعی خود منتشر کرد. متن توئیت منتشر شده از سوی وی "just setting up my twttr" بود. پست منتشر شده توسط جک دورسی در سال 2006 در فضای مجازی منتشر شد و به محض اعلام خبر فروش این توئیت از سوی مدیر توئیتر، قیمت‌های پیشنهادی مختلفی از سوی افراد اعلام شد که بالاترین آن‌ها 100 هزار دلار بود.

توئیت 15 ساله جک دورسی یکی از مشهورترین توئیت‌های موجود در این شبکه اجتماعی است که برای خریدار آن‌ صرفا جنبه یادگاری خواهد داشت گفتنی است که حدود سه ماه پیش سرویس Valuables راه اندازی شده است که پس از پرداخت هزینه مورد نظر فرد یک امضا الکترونیکی را در اختیار وی قرار می‌دهد و فرد به کمک این امضا می‌تواندتوئیت یا سند خود را به سایر افراد بفروشد.

توئیت جک دورسی پس از فروش نیز همچنان در توئیتر باقی خواهد ماند و به حساب شخص دیگری منتقل نخواهد شد، بلکه فقط یک امضا رمز نگاری شده به آن اضافه می‌شود که مالک توئیت را نشان خواهد داد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان