پنجشنبه, 02 اردیبهشت 1400
پنجشنبه, 02 اردیبهشت 1400
Thursday, 22 April 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۲۴ ]

 

گیلان امروز- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی گیلان از برگزاری نمایشگاه بازرگانی در استان از هجدهم اسفندماه خبر داد و گفت: تمامی نمایشگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

آیت کاظم زاده در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: نمایشگاه ها با هماهنگی ستاد کرونا گیلان و با استقرار دائم مشاور بهداشت در زمان برگزاری نمایشگاه برپا می شود ؛ ضمن آنکه بازدید کنندگان  از لحاظ داشتن ماسک کنترل  و تب سنجی می شوند .

وی با بیان اینکه با حذف شدن نمایشگاه عمومی بازرگانی( نمایشگاه بهاره) ، نمایشگاه تخصصی بازرگانی برپا می شود ، افزود : در نمایشگاههای بهاره هر ساله ،  ۴۰۰ غرفه  برای عرضه محصولات راه اندازی می شد اما اکنون  در این نمایشگاه ، فقط ۱۲۰ غرفه دایر می شود و بخش اعظم این نمایشگاه خالی است .

وی تصریح کرد: علاوه بر اقداماتی برای رعایت داشتن  ماسک و تب سنجی در ورودی به این نمایشگاه انجام می شود، ظرفیت داخل آن نیز  به طور مستمر رصد  و جمعیت ورودی داخل نمایشگاه کنترل می شود.

کاظم زاده خاطر نشان کرد: البته کنترل های لازم  در فضای  بیرونی  نمایشگاه نیز به  لحاظ تشکیل نشدن صف و ازدحامی در خارج از فضای داخلی نمایشگاه  صورت می گیرد.

 در  این نمایشگاه  که از هجدهم اسفندماه آغاز  و تا  بیست و ششم اسفندماه ادامه دارد ،  اقلامی همچون کیف، کفش،  پوشاک و  مواد غذایی به نمایش گذاشته می شود.این نمایشگاه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی گیلان دایر است.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان