یکشنبه, 12 آذر 1402
یکشنبه, 12 آذر 1402
Sunday, 03 December 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۴۰۳ ]

 

گیلان امروز- رئیس پلیس آگاهی مازندران از انهدام ۲ باند سارقان در حرکت و کشف ۱۰۰ میلیارد ریال اموال مسروقه در استان خبر داد.

سرهنگ کاراگاه علی قیصری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در استان مازندران، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی، بررسی‌های همه جانبه، گشت‌های هدفمند و استفاده از روش‌های نوین کشف جرم، موفق شدند سارقان را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران تصریح کرد: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان‌های استان با هماهنگی قضائی، سارقان را با اقدامات پیچیده و تعقیب و مراقبت در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه با نظر کارشناسان بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال می‌باشد، اظهار کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به سرقت طلاجات از منازل شهروندان با روش توپی، دیلم زنی و بالکن روی اعتراف کردند که متهمان در این رابطه مورد تحقیقات گسترده علمی و فنی توسط کارآگاهان پلیس قرار گرفته اند.

سرهنگ قیصری در پایان به شهروندان توصیه کرد: ضمن توجه به هشدار‌های پلیس، در زمان ترک منزل اقدامات ایمنی و پیشگیری از سرقت را رعایت کرده و در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد‌های مشکوک در محل سکونت خود، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان