دوشنبه, 18 اسفند 1399
دوشنبه, 18 اسفند 1399
Monday, 08 March 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۰۰ ]

 

گیلان امروز- طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد، علیرضا نوروزی بهمبری مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان شد.

فرهاد دژپسند در این حکم، با اشاره به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده نوروزی و پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد برای انتصاب وی، مواردی چون “پیگیری و اجرای سیاست ها و خط مشی های اقتصادی و مالی کشور”، “اعمال نظارت بر امور مالی و عملکرد ذیحسابان” و “پیگیری بهبود مستمر محیط کسب و کار در سطح استان گیلان” را بعنوان برخی اولویت های کاری نوروزی تعیین کرده است.

بر این اساس، “پیگیری امور مولد سازی و دارایی های دولت”، “راهبری و مدیریت مرکز خدمات سرمایه گذاری و تهیه نقشه راه تامین مالی خارجی” و “پیگیری وصول و ارائه گزارش عملکرد درآمد های استان” از جمله دیگر اولویت های کاری مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان گیلان است.

همچنین، “همکاری و هماهنگی با سازمان ها و واحد های اجرایی استان در پیشبرد اهداف و برنامه های وزارت امور اقتصادی و دارایی” دیگر اولویت تعیین شده از سوی دکتر دژپسند برای مدیر کل جدید است.

در خاتمه حکم انتصاب “علیرضا نوروزی بهمبری” می خوانیم: امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن هماهنگی با واحد های ستادی و استانی در انجام وظایف و مسئولیت های قانونی خویش با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در خدمت به جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران موفق و موید باشید.

گفتنی است، “علیرضا نوروزی بهمبری” فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستم های اقتصادی از دانشگاه شیراز و کارشناسی اقتصاد نظری از دانشگاه شهید بهشتی است.

از جمله سوابق شغلی نوروزی “مدیر کلی امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل و معاونت امور اقتصادی همین اداره کل” و نیز “ریاست گروه امور اقتصادی معاونت برنامه ریزی استانداری گیلان” قابل ذکر است.

پیش از این سیدرضا عظیمی عهده دار این سمت بود که به عنوان معاون وزیر اقتصاد منصوب شده است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان