یکشنبه, 13 فروردین 1402
یکشنبه, 13 فروردین 1402
Sunday, 02 April 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۲۲۰ ]

 

یکی با گلوله پلیس، دیگری در تصادف با خودرو

بخش اجتماعی - ساعت 5:30 بامداد شنبه مأموران پلیس حین گشت در منطقه سعادت آباد به یک خودروی زانتیا مشکوک شدند.

با استعلام شماره پلاک خودرو، مشخص شد که روز 10 بهمن این خودرو به سرقت رفته و گزارش آن در سیستم پلیس ثبت شده است. با به دست آمدن جواب استعلام، مأموران به سرنشینان خودروی زانتیا دستور ایست داده اما متهمان بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کردند.

مأموران نیز به تعقیب سارقان پرداختند و از سعادت آباد تا بزرگراه یادگار امام(ره) تقاطع بزرگراه همت، زانتیا سواران را تعقیب کردند. در نهایت مأموران پس از اخطارهای پی در پی و شلیک چند تیر هوایی سرانجام چرخ های خودرو را نشانه گرفتند. اما گلوله های شلیک شده به لاستیک خودروی زانتیا و یکی از سرنشینان خودرو اصابت کرد که منجر به مرگ وی شد. راننده زانتیا با دیدن این صحنه از خودرو پیاده شده و قصد داشت به سمت دیگر بزرگراه فرار کند که ناگهان هنگام عبور از عرض اتوبان یک خودروی تالیسمان با او برخورد کرد و در دم جان باخت.

گزارش این حادثه به بازپرس محمد جواد شفیعی اعلام شد. بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی و بررسی زوایای تیراندازی و بررسی قانون بکارگیری سلاح را صادر کرد. در بازرسی از خودروی زانتیا وسایل وابزاری که برای سرقت از خانه و مغازه استفاده می شود نیز کشف شد.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان