پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
Thursday, 07 December 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۴۰۷ ]

 

بخش اجتماعی- مرد میان سال توسط دختر و پسر فراری در خانه‌اش در خیابان کارگر به قتل رسید.

به گزارش تسنیم، نهم دی امسال، زن میان سالی به شعبه دهم دادسرای امور جنایی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل بازپرس حمیدرضا رستمی قرار گرفت، گفت: برادرم در خانه‌اش در خیابان کارگر تنها زندگی می‌کرد؛ گاهی اوقات به صورت تلفنی با او ارتباط برقرار می‌کردم اما چند روزی می‌شود که تلفن‌ همراهش خاموش و او ناپدید شده است.پس از اظهارات این زن جوان، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و پا در خانه فرد گم شده در خیابان کارگر گذاشتند و در نخستین گام یکی از همسایگان را هدف تحقیق قرار دادند.

یکی از همسایه‌‌ها به تیم تحقیق گفت: چند وقتی می‌شود که مرد میان سال را در ساختمان ندیده‌ام، اما زن و مرد جوان ناشناسی رفت‌ و آمدهای مشکوکی به این خانه داشتند و مقداری از وسایل خانه را هم از آپارتمان خارج کردند.بدین ترتیب اقدامات اطلاعاتی کلید زده شد و کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی هویت این زن و مرد جوان را شناسایی کردند که بررسی‌های بیشتر نیز نشان می‌داد، این 2 نفر به صورت مخفیانه از خانه‌های خود فرار کرده و به خانه مرد میان سال پناه برده‌اند.

کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی که در جریان تحقیقات میدانی متوجه وجود دوربین‌های مداربسته در ساختمان شده بودند، فیلم‌های آن را بازبینی و لحظه به لحظه تردد این زن و مرد جوان را در ساختمان مشاهده  و آن ها را بازداشت کردند. مرد جوان که در بازجویی‌ها ابتدا منکر هرگونه تردد مشکوک به خانه مرد میان سال بود، پس از مشاهده فیلم دوربین‌های مداربسته، در جریان تحقیقات به کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی گفت: با دختر مورد علاقه‌ام قرار گذاشتیم تا زندگی مشترکمان را تشکیل دهیم، به همین دلیل مخفیانه از خانه‌های پدری خود فرار کردیم. متهم ردیف اول پرونده ادامه داد: این مرد میان سال دوست پدرم بود و به این دلیل که تنها زندگی می‌کرد بعد از فرار به خانه او پناه بردیم. هنگامی که خانه و زندگی مرد میان سال را دیدم با دختر مورد علاقه‌ام نقشه کشیدیم او را برای سرقت اموالش به قتل برسانیم. این مرد جوان گفت: صبح روز حادثه هنگامی که مقتول در اتاقش خوابیده بود، با همدستی دختر جوان او را در تختخوابش خفه کردیم و به قتل رساندیم! سپس جسد مقتول را با یک خودرو به بیابان‌های نظرآباد کرج بردیم و در آن جا رها کردیم. کارآگاهان اداره چهارم و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی، پس از دریافت این اطلاعات مهم به همراه متخصصان پزشکی قانونی راهی بیابان‌های نظرآباد کرج شدند و جسد مرد میان سالی را که به قتل رسیده بود، کشف کردند.

با دستور حمیدرضا رستمی، بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان