دوشنبه, 17 بهمن 1401
دوشنبه, 17 بهمن 1401
Monday, 06 February 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۱۸۹ ]

 

 

بخش ورزش- پیشکسوت تیم ملی ایران نسبت به شایعه ابقای کی روش واکنش نشان داد.

حسن روشن پیشکسوت استقلال در گفت و گو با ایلنا، در خصوص حذف ایران از مسابقات جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: از نگاه من بازیکنان هیچ مشکلی نداشتند. این بچه ها در اروپا فوتبال بازی می‌کنند و سابقه یک دوره حضور در جام جهانی را هم داشتند. اما تیم ملی تاکتیک مناسبی را برای این مسابقات در پیش نگرفت.

وی ادامه داد:  ما در بازی اول ترسو بودیم ولی در همان بازی در نیمه دوم جسارت پیدا کردیم و دو گل به انگلیس زدیم. در بازی دوم بچه ها خودشان بودند و خوب ظاهر شدیم. ولی در بازی سوم دوباره با ترس به میدان رفتیم و همین موضوع کار دستمان  داد. باید کادر فنی تیم ملی و شخص کی روش در این خصوص توضیح دهد.

پیشکسوت فوتبال افزود: فدراسیون فوتبال باید به افکار عمومی بابت حذف تیم ملی پاسخ بدهد که چرا با بهترین تیم چند سال اخیر نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم. به نظرم ما می توانستیم هر سه تیم گروه خود را شکست داده و به مرحله بعدی صعود کنیم.

روشن در خصوص اینکه شاید کی روش در جام ملتهای آسیا همچنان سرمربی تیم ملی باشد خاطر نشان کرد: واقعا جای تاسف است که آقای تاج تا این اندازه در رابطه با  کی‌روش خوب برخورد می‌کنند. به هیچ وجه موافق نیستم که کی روش باز هم در فوتبال ما حضور داشته باشد. قبلا هم گفته بودم که صلاح نیست این فرد به ایران برگردد. چون در یک دوره ۸ ساله هیچ مقامی‌برای فوتبال ما کسب نکرد و فوتبال ما در تمام بازیهای مهم با این مربی نتیجه نگرفته است.

وی ادامه داد: به هر حال ایشان خیلی پول کم کرفته دوست دارد دوباره بماند. پول هم از جیب مردم پرداخت می شود و اگر مردم دوست دارند ایشان بماند ما مخالفتی نداریم. فقط نظرمان را می گوییم.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص اینکه چرا کی روش با این نتایج همچنان شانس حضور روی نیمکت تیم ملی را دارد بیان داشت: این را باید از هیات رییسه و شخص تاج پرسیدکه چرا چنین شانسی را به این مربی می دهند. فکر می‌کنم وقت آن رسیده که دوباره مهدی تاج مریض شودو برود شاید نفرات بعدی این مربی را برکنار کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان