یکشنبه, 16 بهمن 1401
یکشنبه, 16 بهمن 1401
Sunday, 05 February 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۱۸۹ ]

 

 

 

گیلان امروز- به دنبال سفر رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به آستراخان ، اعضای هیئت رئیسه جدید شورای تجاری ایرانیان مقیم آستراخان با هادی تیزهوش تابان رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه دیدار کردند.

این ملاقات که در سرای تجاری ایرانیان در آستراخان انجام گرفت صمد جمهری یکی از اعضای هیئت رئیسه شورای تجاری ایرانیان مقیم آستراخان در ابتدا از تیزهوش تابان بخاطر ابتکار ساخت و تشکیل سرای تجاری ایرانیان در آستراخان قدردانی کرد و سپس در توضیح کوتاهی از شکل‌گیری شورای تجاری ایرانیان مقیم آستراخان روسیه گفت:

از ابتدای تشکیل، فعالیت این شورا دارای فراز و فرودهایی بوده است. ایشان اظهار داشتند که برای ادامه فعالیت این شورای تجاری نیاز به کمک و مساعدت سرای تجاری ایرانیان در آستراخان است.

وی خاطر نشان ساخت: ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای تجاری مصمم است روابط بیشتری با دستگاه‌های ایرانی و روسی داشته باشد. در ادامه این جلسه هر کدام از اعضای هیئت رئیسه این شورای تجاری نقطه‌نظرات خود را ارایه نمودند.

رییس اناق بازرگانی مشترک ایران و روسیه نیز در این دیدار اظهار داشت: این شورا بیش از ۲۰ پیش تحت عنوان اتحادیه بازرگانان ایرانی تشکیل شده و ایشان هم در ایجاد و تنظیم اساسنامه این اتحادیه مشارکت داشته‌اند.

وی با قول مساعد بر اینکه حداکثر همکاری و مساعدت را با این شورا برای پیشبرد اهداف تجاری و اقتصادی خواهند داشت یادآور شد: لازم است تعامل بیشتری با سازمان‌های روسی و ایرانی داشته باشید تا به سهولت بتوانید مشکلات و مسائل موجود را حل و فصل نمایید.

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان