یکشنبه, 12 آذر 1402
یکشنبه, 12 آذر 1402
Sunday, 03 December 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۴۰۳ ]

 

گیلان امروز- دقیقا کفش های محبوب ما هستند که همه چیز را درباره شخصیت ما لو می دهند.

کفش های شما اطلاعات زیادی درباره شخصیت شما می دهد. ما می دانیم که باید در موقعیت های مختلف از کفش های مناسب با همان شرایط استفاده کنیم، اما همه ما کفش هایی داریم که ترجیح می دهیم همواره آن کفش ها را به پا کنیم.

کتانی اسپرت: شما از لحاظ احساسی بسیار پایدار هستید و نسبت به بقیه خیلی کمتر دچار استرس و اضطراب می شوید. روانشناسان معتقدند که افرادی مانند شما می توانند روی پا های خود بایستند.

کفش آل استار: شما بسیار مهربان هستید، اما گاهی مغرور و محتاط می شوید درون شما یک فرد نوجوان تا ابد زندگی می کند که نقاط قوت و ضعف خودش را دارد.

کفش تخت کژوال: شما به اینکه دیگران درباره شما چه می گویند اهمیتی نمی دهید شما ایده هایتان را به راحتی با دیگران به اشتراک می گذارید و به علت رک بودنتان ممکن است در بعضی مواقع دچار مشکل شوید.

کفش پاشنه بلند: شما اعتماد بنفس بالایی دارید و دوست دارید مرکز توجه باشید و دارای شخصیت دمدمی مزاجی هستید، اما اگر تصمیم به کاری بگیرید، از آن منصرف نمی شوید.

صندل و کفش لژدار: شما به طور طبیعی بسیار اجتماعی هستید و بسیار به ارتباطات اجتماعی خود بها می دهید و برای تان بسیار مهم است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان