جمعه, 12 خرداد 1402
جمعه, 12 خرداد 1402
Friday, 02 June 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۲۶۵ ]

 

گیلان امروز-  استاندار گیلان گفت: تاکنون یکهزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر بهمن ماه سال گذشته رییس جمهور به گیلان تخصیص داده شد.

به گزارش ایرنا اسدالله عباسی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و اطلاع رسانی در جمع طلایه‌داران نهضت تبلیغ در استانداری گیلان در رشت اظهار داشت: این میزان از اعتبارات در بخش‌های مختلف از جمله آزاد راه، راه‌آهن و فاضلاب هزینه می‌‍شود.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده درباره آب شرب روستایی افزود: با توجه به برخورداری از یکهزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این بخش هیچ روستایی بدون آب شرب نخواهد بود.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه هم اکنون اندکی از شالیزارها مشکل کم آبی دارند، خاطر نشان کرد: قرارگاه جهادی در شهرستان های مختلف استان تشکیل شده ضمن اینکه لازم است تا مردم نیز در مدیریت آب همکاری‌های لازم را داشته باشند.

عباسی در ادامه سخنانش در جمع روحانیون اظهار داشت: زمانی که دولت را تحویل گرفتیم مشکلات زیادی داشتیم که در حال برطرف کردن آنها هستیم، با مدیریت جهادی مشکلات مرتفع خواهد شد.

استاندار گیلان با اشاره به کووید ۱۹ و مشکلات ناشی از آن و فوت روزانه ۷۰۰ نفر در کشور ناشی از این بیماری افزود: با گسترش واکسیناسیون و اقدامات انجام شده اکنون وضعیت کرونا در کشور و استان رضایت‌بخش است.

وی به چالش پسماند گیلان و زباله‌های دفن شده در سایت سراوان رشت در نزدیک به ۴۰ سال اشاره کرد و اظهار داشت: در این حوزه نیز اقدامات موثری انجام گرفته و اکنون تمام شیرابه ها در محل دفن زباله در سراوان رشت تصفیه می‌شود.

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان