یکشنبه, 04 مهر 1400
یکشنبه, 04 مهر 1400
Sunday, 26 September 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۸۴۰ ]

گیلان امروز- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف مقادیر بسیار کالای قاچاق در گیلان گفت: در این سه روز و در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ۱۵۸ متهم دستگیر و ۱۵۰ فقره پرونده تشکیل‌شده و تمامی این افراد به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار عزیز الله ملکی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مهم‌ترین اولویت نیروی انتظامی در کشور تبدیل‌شده است، اظهار کرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گیلان هم‌زمان با سراسر کشور آغاز و در سه روز گذشته اقدامات خوبی در این خصوص در استان انجام‌شده است.

وی با اشاره به کشف مقادیر بسیار کالای قاچاق در گیلان گفت: در سه روز گذشته و با تلاش مأموران امنیت اقتصادی، ۵۵ تن چوب جنگلی، ۶۶ تن مواد غذایی، هزار و ۸۴۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال، هزار و ۳۳ عدد لوازم جانبی تلفن همراه، ۵۳ هزار و ۳۸۶ قلم لوازم آشپزخانه، ۵۴ دستگاه لوازم‌خانگی قاچاق، هزار و ۹۲۸ قلم لوازم‌آرایشی و بهداشتی و هزار و ۹۶۴ لیتر سوخت در سه روز گذشته در گیلان کشف‌شده است.

فرمانده انتظامی گیلان یکی از راه‌های تعادل در قیمت کالا را مبارزه با قاچاق دانست و افزود: ارزش ریالی کالاهای کشف‌شده در گیلان ۲۵ میلیارد و ۷۰۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برآورد شده که آمار بسیار قابل‌توجهی است.

ملکی با اذعان به اینکه نیروی انتظامی با مختل‌کنندگان اقتصاد در گیلان هیچ‌گونه مماشاتی به خرج نمی‌دهد، بیان کرد: در این سه روز و در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ۱۵۸ متهم دستگیر و ۱۵۰ فقره پرونده تشکیل‌شده و تمامی این افراد به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان