دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400
دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400
Monday, 10 May 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۳۸ ]

گیلان امروز- فرماندار رشت با اشاره به پیش بینی بارش برف طی دو روز آینده، گفت: مرخصی مدیران همه دستگاه های اجرایی رشت لغو شد.

به گزارش مهر، علی فتح اللهی غروب سه شنبه در جلسه ستاد بحران رشت با اشاره به لغو مرخصی همه مدیران دستگاه های اجرایی، اظهار کرد: خدمات رسانی به مردم اولویت اول مدیران و همه دستگاه ها است.

فتح اللهی با بیان اینکه در صورت بارش برف دستگاه های اداری و ادارات کل موظف به پاکسازی خیابان اطراف ساختمان خود هستند، افزود: خودروها نباید در معابر عمومی پارک باشند و به توصیه های پلیس عمل و با آنها همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه، بخشداران و دهیاران نیز آمادگی لازم را در خصوص بحران داشته باشند، تصریح کرد: دستگاه های خدمات رسان نیز آمادگی لازم را در این ایام داشته باشند.

فتح اللهی به ادارات گاز و برق شهرستان نیز تأکید کرد در سه چهار روز آینده نباید هیچ واحدی به دلیل بدهی قطعی برق داشته باشد و گفت: بستن زنجیر چرخ بسیار با اهمیت است.

وی با تاکید بر اینکه ذخیره آرد نانوایی ها و سوخت جایگزین فراهم و در دستور کار قرار گیرد تا در صورت بحران مردم با مشکل مواجه نشوند، افزود: به محض آغاز برف مسئولین در محل کار خود حضور داشته باشند.

فرماندار رشت ادامه داد: باید در صورت وقوع بحران تمهیدات به درستی مدیریت و اجرایی شود و با تلاش و کوشش شهروندان شیرینی بارش برف و بارش الهی را استفاده کنیم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان