دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400
دوشنبه, 20 اردیبهشت 1400
Monday, 10 May 2021
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۵۷۳۸ ]

گیلان امروز- فرمانده انتظامی گیلان از کشف بیش از ۹۱۴ هزار عدد لوازم پزشکی و بهداشتی احتکار شده به ارزش ۵۰ میلیارد ریال از یک انبار در شهرستان رشت خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار عزیزالله ملکی در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه گسترش انتقال و قاچاق کالا اثرات سو و منفی بر تولید داخلی دارد و امنیت اقتصادی جامعه را برهم می زند، اظهار کرد: مبارزه با محتکران یکی از اهداف پلیس در راستای تأمین امنیت پایدار در جامعه است .

وی با اشاره کشف انبار احتکار اقلام پزشکی و بهداشتی افزود: در پی دریافت خبر احتکار لوازم پزشکی و بهداشتی در یک انبار بزرگ در شهرستان رشت پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته کارآگاهان پلیس آگاهی استان و محرز شدن صحت موضوع، محل احتکار این لوازم را در حاشیه شهر رشت شناسایی شد.

گیلان با بیان اینکه مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی به محل موردنظر اعزام شدند، گفت: ۹۱۴ هزار و ۹۷۳ عدد لوازم پزشکی و بهداشتی احتکاری شامل تجهیزات دندانپزشکی، دستگاه فشارخون و قند، سرنگ و آمپول، ژل های سونوگرافی، ویلچر، سرم، الکل و مواد ضدعفونی کننده، بالش طبی، پد الکلی، لباس پزشکی، گاز استریل، ترازوی دیجیتال، آب مقطر، نخ جراحی و سرسوزن از محل موردنظر کشف کردند.

99/11

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان