یکشنبه, 12 آذر 1402
یکشنبه, 12 آذر 1402
Sunday, 03 December 2023
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۴۰۳ ]

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان از روز سه شنبه ۴ بهمن آغاز و تا روز سه شنبه ۱۱ بهمن ادامه داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت استان گیلان تیمور پورحیدری، رییس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گیلان با اعلام آغاز ثبت نام دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان گفت: حائزین شرایط کاندیداتوری این انتخابات هر چه سریعتر جهت بازگذاری مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند تا در فرایند انتخابات اتاق قرار گیرند.


وی با بیان اینکه خدمات ثبت *حتی روز جمعه هم* در اتاق بازرگانی رشت انجام می شود، افزود: فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان به صورت الکترونیکی و از طریق آدرس WWW.ELECTION.ICCIMA.IR اینترنتی با بارگذاری مستندات و تکمیل فرم های مربوطه و در نهایت دریافت کد رهگیری صورت می گیرد و هم می توانند به صورت حضوری با مراجعه به اتاق بازرگانی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دکتر پورحیدری با تاکید بر حضور افراد توانمند در پروسه انتخابات، اعلام کرد: از کلیه بازرگانان مستعد و حائز شرایط و خبره استان دعوت می شود هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند تا شاهد یک هیات نمایندگان کارامد در استان باشیم و به دنبال آن بتوانیم در جهت ترسیم آینده ای روشن و بهبود مناسبت های تجاری استان و کشور گام برداریم.

به اشتراک بگذارید:
برچسب‎ها : صمت گیلان

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان