دوشنبه, 14 آذر 1401
دوشنبه, 14 آذر 1401
Monday, 05 December 2022
روزنامه گیلان امروز [ شماره ۶۱۴۳ ]

 

گیلان امروز- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: ۷۵۸ نیرو که از سال گذشته جذب نشده بودند، امسال تعیین تکلیف و در آموزش و پرورش گیلان جذب شدند.

به گزارش مهر، محمد فائزی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان در سالن غدیر استانداری با اشاره به تعیین تکلیف برخی از نیروهای این سازمان اظهار کرد: ۷۵۸ نیروی تعیین تکلیفی که از سال گذشته جذب نشده بودند، امسال جذب شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه برخی از نیروها برای رفتن به مناطق محروم مشکل دارند اما برای تثبیت جانمایی آنان چاره‌ای نیست ادامه داد: تقریباً همه کلاس‌ها معلم دارند و در آغاز سال تحصیلی جدید کلاس بی معلم نداریم و موارد نادر نیز با قید فوریت رفع می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های استان اختصاص یافته است افزود: تجهیزات رایانه‌ای نیز در همین هفته به مدارس ارائه می‌شود و آزمایشگاه‌ها نیز با اعتبارات اختصاص یافته تجهیز می‌شوند.

فائزی با بیان اینکه ۹۸ درصد ثبت نام در مدارس گیلان انجام شده است افزود: نانوایی‌ها قادر به تأمین میزان نان کلان مدارس شبانه روزی نیستند لذا درخواست داریم دستورات مبنی بر افزایش سهمیه آرد برخی نانوایی‌ها برای جبران این کمبود صادر شود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان