چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
۱۲ شوال ۱۴۳۹
۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷
شماره 4745

​مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان: یکی از مهم‌ترین اصول اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است

گیلان امروز- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: صنایع کوچک می‏توانند نقش اساسی در برنامه‏ های آتی توسعه صنعتی و اقتصادی کشور داشته باشند.

احمدعلی شهیدی گفت: بخش خصوصی به ‏ویژه صنایع کوچک و متوسط، عامل مهمی در توسعه اقتصادی هستند .

وی افزود: این صنایع با کارآفرینی، نوآوری و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، بر رشد اقتصادی اثر می‏گذارند و به همین دلیل، در ایران، به منظور توسعه فعالیت‌های اشتغال‏زا، بنگاه‏های خرد و متوسط مورد توجه قرار گرفته‏اند .

شهیدی ادامه داد: با توجه به این‏که درصد بالایی از واحدهای صنعتی کشور، کوچک و متوسط هستند و بیش از نیمی از شاغلان بخش صنعت را در خود جای داده‏اند، این صنایع از اهمیت بسزایی برخوردار شده و می‏توانند نقش اساسی در برنامه‏های آتی توسعه صنعتی و اقتصادی کشور داشته باشند .

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با قرار دادن مدیریت جهادی به دنبال ایجاد شرایط بهینه در راستای حمایت از تولید هستیم .

وی به بیان اهمیت کار پرداخت و گفت: کار مهمترین عاملی است که حیات بشری را تحت الشعاع خود قرار می‌دهد و عزت و سربلندی هر فرد و اجتماعی بستگی به میزان وجود آن دارد .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان برای درون زا کردن اقتصاد و داشتن استراتژی، اقتصاد مقاومتی را کارسازترین راه در ساماندهی مشاغل کوچک، حمایت از صنایع تبدیلی و شناسایی واحدهای در حال تعلیق عنوان کرد .

شهیدی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اصول اقتصاد مقاومتی حمایت از صنعت و تولیدات داخلی است .

اولین نفری باشید که نظر میدهید.