چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
۱۱ شوال ۱۴۳۹
۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷
شماره 4745

​راز جسد نیم سوخته در رشت فاش شد

گیلان امروز- فرمانده نیروی انتظامی رشت از کشف راز جسد نیمه سوخته یک زن در بخش خمام این شهرستان خبرداد و گفت: با اظهارات خانواده مقتول، قاتل شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ رحیم شعبانی اظهار کرد: راز جسد نیم سوخته خانمی که هفته پیش در بخش خمام شهرستان رشت کشف شده بود، فاش شد.

وی با بیان اینکه شخصی صبح دیروز(سه شنبه) با مراجعه به کلانتری ۱۳ رشت خبرناپدید شدن دخترش از هفته گذشته را می دهد، افزود: به گفته این شخص دخترش به علت اختلاف خانوادگی با شوهرش، منزل را به جای نامعلومی ترک کرده، که ماموران انتظامی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده نیروی انتظامی رشت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در هفته گذشته جسد نیم سوخته زنی مجهول الهویه در یکی از روستاهای بخش خمام شهرستان رشت کشف شده بود، ماموران انتظامی تصاویر جسد نیم سوخته را به خانوده شاکی نشان داده که مورد شناسایی آنان قرار گرفت.

سرهنگ شعبانی با اشاره به اینکه پس از شناسایی جسد و اظهارات پدر مقتول که مدعی بود دخترش با شوهرش اختلاف داشته، ماموران انتظامی به داماد خانواده مشکوک شدند، تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی شوهر مقتول را در یک عملیات پلیسی دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند.

وی ادامه داد: متهم ۴۱ ساله پس از دستگیری در بازجویی های خود اظهارات ضد و نقیض داشته که در نهایت با توجه به دلایل، مدارک و مستندات به قتل همسر خود اعتراف کرد

اولین نفری باشید که نظر میدهید.