دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
۱۲ شوال ۱۴۳۹
۱۹ ژوئن ۲۰۱۷
شماره 4675

​سرپرست شهرداری تاکید کرد: مناطق پنجگانه برای آبیاری فضای سبز برنامه بدهند

گیلان امروز- مهندس جمشید پور از مدیران مناطق پنجگانه شهرداری خواست تا برنامه ریزی های مدونی در راستای آبیاری فضای سبز میادین و بلوارهای سطح شهر و نیز اجرای آسفالت در ساعات معین داشته باشند.

او گفت: به منظور جلوگیری و کاهش ترافیک ناشی از آبیاری فضای سبز رفیوژ میانی و حاشیه خیابان ها به وسیله خودروهای آبرسانی و جهت افزایش و رضایت شهروندان آبیاری خیابان ها و میادین شهر از ساعت ۲۳ به بعد آغاز شود.

جمشید پور ادامه داد: همچنین با توجه به ترافیک ناشی از اجرای آسفالت( ترمیم, روکش و ….) در خیابان های اصلی و لزوم کاهش ترافیک در راستای افزایش رضایت شهروندمهندس فرامرز جمشید پور با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق جهت تحقق درامدهای پیش بینی شده اذعان داشت : الویت هزینه از سوی معاون مالی اقتصادی، مدیریت اداره درآمدهای عمومی و مدیران مناطق باید در پرداخت های پرسنلی و هزینه های ضروری باشد.

اتمام پروژه های نیمه تمام از اولویت های شهرداری طی ماههای آینده است.

مهندس جمشیدپور با اشاره به لزوم شناسایی و تعرفه افراد مستعد و مناسب در حوزه های درآمدی گفت: افرادی که در حوزه های درآمدی بنا به دلایلی کنار گذاشته شده و یا در واحدهای غیر تخصصی مشغول به کار می باشند، شناسایی و نسبت به به کار گیری آنها با صدور ابلاغ و پیش بینی ابزارهای تشویقی مناسب اقدام خواهد شد.

او اضافه کرد: اجرا و اتمام پروژه های در دست اقدام و سرعت بخشی در اجرای پروژه های عمرانی از دیگر الویت های شهرداری طی ماههای آینده است.

مهندس فرامرز جمشیدپور خاطرنشان کرد: معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی و مناطق باید با توجه به فصل گرما از حداکثر ظرفیت و پتانسیل های سازمان عمران در حوزه اسفالت و خدمات عمرانی بهره مند شود.

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر تهیه فهرست هزینه های ضروری از سوی امور مالی مرکز و مناطق گفت: فهرست هزینه های فوق باید جهت برنامه ریزی پرداخت به حوزه معاونت مالی اقتصادی ارائه گردد.

این مسئول شناسایی مناصب تاثیرگذار در افزایش درآمد را از دیگر وظایف معاونت مالی و اقتصادی عنوان کرد و گفت: پس از شناسایی این افراد توسط معاون مالی و اقتصادی ، مدیران مناطق و ارائه راهکارهای مناسب توسط افراد از مزایای حق مسئولیت برخوردار خواهند شد.

اجرای آسفالت توسط پیمانکاران ( غیر از سازمان عمران شهرداری ) باید از ساعت ۲۳ لغایت ۷ صبح انجام شود.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.