چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
۵ رجب ۱۴۴۱
۱۷ اوت ۲۰۱۶
شماره 4444

​مدیر عامل شرکت گاز گیلان خبر داد: وجود 900 هزار مشترک گاز در گیلان

گیلان امروز- مدیر عامل شرکت گاز گیلان از وجود 900 هزار مشترک گاز در این استان خبر داد و گفت: تعدادی از طرح‌های گازرسانی در روستاهای گیلان در هفته دولت امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش فارس جمشید ظهیری پیش از ظهر دیروز در جلسه شرکت گاز گیلان به افتتاح پروژه‌های گازرسانی شهرستان‌های مختلف استان در هفته دولت امسال اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در هفته امسال تعدادی از پروژه‌های گازرسانی روستایی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، افزود: در هفته دولت امسال به 24 روستای سیاهکل گازرسانی می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز گیلان با اشاره به اینکه 45 روستای سیاهکل دارای گاز طبیعی هستند، ادامه داد: با گازرسانی به 24 روستای دیگر مجموع بهره‌مندی روستایی از نعمت گاز در این شهرستان از 39 درصد به 65 درصد می‌رسد.

وی با تصریح بر اینکه برای گازرسانی به روستاهای مذکور سیاهکل بیش از 115 کیلومتر شبکه‌گذاری و یک‌هزار و 600 انشعاب نصب شده است، گفت: این روستاها دارای یک‌هزار و 700 خانوار بوده که هزینه گازرسانی به آنها بیش از 65 میلیارد ریال است.

ظهیری درباره افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای لنگرود، تصریح کرد: با افتتاح طرح گازرسانی به روستاهای لنگرود در هفته دولت امسال تعداد مشترکان گاز در این شهرستان به 18 هزار مشترک می‌رسد.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.