چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
۸ شعبان ۱۴۳۹
۱۱ ژانویهٔ ۲۰۱۷
شماره 4559

​رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان: آیت‌الله هاشمی یار دیرین بنیانگذار جمهوری اسلامی بود

گیلان امروز- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: آیت‌الله هاشمی یار دیرین بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری بود.

به گزارش فارس علی منتظری با صدور پیامی به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی عنوان کرد: عروج ملکوتی سردار سرفراز سازندگی، یار و یاور دیرین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، همراه و پشتیبان صدیق و وفادار رهبری، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی ماتمی بزرگ برای تمام ارادتمندان آن مرد بزرگ است.

این پیام می‌افزاید: بی‌شک اعتلای ایران اسلامی و تاریخ گهربار انقلاب، مرهون تدابیر و زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه آن مجاهد بی‌باک و عالم نستوه بوده و نقش ایشان و همراهی و همدلی با امام راحل در شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و پس از آن در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، علمی، فرهنگی و اجتماعی نه تنها الهام‌بخش ارادتمندان خط امام و رهبری است، بلکه سرلوحه و سرمشقی برای تمام آزادیخواهان و حق‌طلبان جهان خواهد بود.

منتظری در پایان پیام خود ذکر کرده است: بنده به نیابت از خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت استان گیلان این مصیبت بزرگ را به پیشگاه امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف و تمام همسنگران و دوستداران آن فقید دانشمند و عالم فرزانه تسلیت می‌گویم.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.