چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
۱۲ شوال ۱۴۳۹
۱۱ ژانویهٔ ۲۰۱۷
شماره 4559

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری: آیت الله هاشمی مدیری مدبّر که بر عهد خود ثابت قدم ماند

گیلان امروز- نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در پیام تسلیتی در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی آورده است: آیت الله هاشمی رفسنجانی سیاستمداری هوشمند و مدیری مدبّر بود که بر عهد خود ثابت قدم ماند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رضا رمضانی نماینده مردم استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی رحلت مجاهد مقاوم و نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب تسلیت گفت، متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت مجاهد مقاوم و نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر امام زمان روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء و نایب برحقش رهبر معظم انقلاب، مراجع بزرگوار تقلید، حوزه‌های علمیّه، رجال انقلابی و سیاسی و بیت ایشان تسلیت و تعزیت می‌گویم.

آن مرحوم، یار امام(ره)، رهبری و انقلاب بودند و تا آخر عمر جزو استوانه‌های نظام باقی ماندند و با وجود بعضی اختلاف سلیقه و دیدگاه‌ها، همواره خود را عاشق و مشاور رهبری می‌دانستند.

سیاستمداری هوشمند و مدیری مدبّر که بر عهد خود ثابت قدم ماندند مهم‌ترین درس آن یار سفر کرده به علاقه‌مندانش درس وحدت، انسجام و همدلی بین مجموعه دوستداران انقلاب و ایران است و این همان تاکیدی است که مقام معظم رهبری همواره بر آن اصرار می‌ورزند

اولین نفری باشید که نظر میدهید.