چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
۱۲ شوال ۱۴۳۹
۱۱ ژانویهٔ ۲۰۱۷
شماره 4559

​پیام مجمع نمایندگان گیلان در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی است

گیلان امروز- بدون شک مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی است، مردم قدرشناس ما هیچ گاه مجاهدت بی امان او را در مبارزه با رژیم ستم شاهی و همراهی با امام عزیز از یاد نمی‌برند.

به گزارش ایسنا مجمع نمایندگان استان گیلان با انتشار پیامی، ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

مجمع نمایندگان مردم شریف استان گیلان در مجلس شورای اسلامی رحلت مجاهد نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید و بیت محترم آن مرحوم تسلیت عرض کرده و برای آن فقید سعید علو درجات را آرزو می‌نماید.

بدون شک مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی است، مردم قدرشناس ما هیچ گاه مجاهدت بی امان او را در مبارزه با رژیم ستم شاهی و همراهی با امام عزیز از یاد نمی‌برند و نقش موثر ایشان را در عرصه‌های حساس و سخت نظام هم چون ساختارسازی و تثبیت انقلاب، دفاع مقدس، تصمیم سازی و مدیریت اجرایی کشور فراموش نمی‌کنند.

مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای مقام معظم رهبری یاری دیرین و برای اسلام و انقلاب مجاهدی بی امان و برای مردم چهره‌ای خدوم و پر تلاش بود، عاش سعیدا و مات سعیدا.

اسدالله عباسی

رئیس مجمع نمایندگان مردم شریف گیلان در مجلس شورای اسلامی

اولین نفری باشید که نظر میدهید.