چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
۱۲ شوال ۱۴۳۹
۱۱ ژانویهٔ ۲۰۱۷
شماره 4559

​استاندار گیلان در مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی: ناملایمات و ناسپاسی ها آیت الله هاشمی را ناامید و مایوس نکرد

گیلان امروز- استاندار گیلان ظهر دوشنبه با حضور در حسینیه‌ی جماران در مراسم وداع با پیکر مطهر حضرت آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی شرکت کرد.

به گزارش گروه دریافت گیل خبر، دکتر نجفی همچنین پس از حضور در حسینیه‌ی جماران در بیت یار دیرین امام، رهبری و انقلاب حضور یافت و از درگاه پروردگار منان برای ‏آن عالم نستوه و خستگی ناپذیر علو درجات و برای بازماندگان صبر و أجر مسألت کرد.‏

وی در حاشیه حضور در حسینیه جماران در گفتگو کوتاه با خبرنگاران با ابراز تأسف از ارتحال این عالم و مجاهد نستوه گفت : عشق و علاقه ایشان به ایران و تلاش ها و مجاهدت های ارزشمند و خستگی ناپذیرشان در آغاز نهضت انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و صحنه های سخت و پرفراز و نشیب کشور ماندگار خواهد بود.

وی اظهار داشت: با رحلت این مجاهد خستگی ناپذیر،رهبرمعظم انقلاب رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سالهای متمادی ، دولت تکیه گاهی بزرگ و دوستداران انقلاب پشتیبانی دلسوز را از دست دادند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه ناملایمات وناسپاسی ها ایشان را ناامید و مایوس نکرد گفت : تیزبینی ،دوراندیشی، ادب ،اخلاق ، صبوری و گذشت در برابر مشکلات از صفات برجسته ی آیت الله هاشمی رفسنجانی بود .

استاندار گیلان با اشاره به بازتاب ارتحال آیت ا… هاشمی رفسنجانی در جامعه ومنطقه گفت : واکنش پر از احساس مردم به این خبر، نشان دهنده قدرشناسی آنان از خادمان صادق و عمق نفوذ و محبت وی در دلهای اکثر آنان است و نام نیک ایشان در خاطره ها خواهد ماند .

وی گفت : همه باید از ایشان درس بگیریم و برای آینده درخشان ایران تلاش کنیم.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.