چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
۸ شعبان ۱۴۳۹
۱۱ ژانویهٔ ۲۰۱۷
شماره 4559

​در پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان مطرح شد

آیت الله هاشمی یار دیرین رهبر و پشتیبان همیشگی نظام بودند

گیلان امروز- نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی به مناسبت ارتحال «آیت الله هاشمی رفسنجانی»، از ایشان به عنوان یار دیرین رهبر و پشتیبان همیشگی نظام یاد کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان، آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه و محمدعلی نجفی استاندار گیلان به مناسبت ارتحال «آیت الله هاشمی رفسنجانی» پیام تسلیت مشترک صادر کردند.

در متن این پیام آمده است خبر درگذشت بزرگمرد ایران، عالم مجاهد، روشن بین و نمونه کم نظیر نسل اول انقلاب، یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب موجب تاثر و تالم خاطر شدید شد.

ایشان که از پیشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بودند پس از پیروزی انقلاب نیز تمام توانایی، وجود و آبرویش را در پیشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مصروف کرد و الگویی اسوه و حسنه از همراهی با مردم و عشق، علاقه و صمیمیت با نظام را از خود برجای گذاشت.

اینجانبان این ضایعه مولمه و جانکاه را به رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و ارادتمندان ایشان و قشرهای مختلف مردم تسلیت می‌گوییم.

خداوند روح بزرگ آن مجاهد نستوه و مظهر اعتدال و عقلانیت در عرصه سیاست را در جوار معمار کبیر انقلاب و همسنگران به عرش رفته اش قرین رحمت واسعه فرماید.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.