پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
۴ جمادی الثانی ۱۴۴۲
۱۴ ژانویهٔ ۲۰۲۱
شماره 6560

​مدیرعامل باشگاه سپیدرود: قبل گرفتار شدن تیم به سرنوشت داماش حمایت کنید

بخش ورزش- مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه این تیم به شدت از نظر مالی تحت فشار است، گفت : قبل از آنکه این تیم به سرنوشت تیم فوتبال داماش گرفتار آید انتظار است مسئولان استان کمک و حمایت کنند.

سیدمهدی آقازاده در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: متاسفانه تاکنون هیچ مبلغی را به بازیکنان نداده ایم در حالی که تعدادی از بازیکنان سپیدرود از شهرهای دیگر در تمرینات حاضر شده و در مسابقات شرکت می کنند.

وی افزود: از مسئولان استان از جمله استاندار، فرماندار، مسئولان ورزش گیلان، شهردار، اعضای شورای شهر و نمایندگان مردم رشت در مجلس تقاضا دارم که به کمک سپیدرود بشتابند قبل اینکه این تیم به سرنوشت داماش گرفتار شود.

وی ادامه داد: متاسفانه تیم خوب داماش نابود شده و هم اینک فقط سپیدرود به عنوان نماینده مرکز استان گیلان در لیگ کشور حضور دارد اما این تیم نیز با مشکلات مالی فراوانی روبرو است انتظار آن است که مسئولان استان و شهرستان به یاری سپیدرود بشتابند.

وی بیان کرد: ما کاری را با دستان خالی شروع کردیم ولی متاسفانه در فوتبال رشت همه صحبت و جلسه برپا می کنند اما این جلسات؛ خروجی مثبتی ندارد و تاکنون نیز هیچ کمکی به سپیدرود نشده تا ما بتوانیم مبلغی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: این در حالی است که بازیکنان ما با جان و دل بازی می کنند و بازی های خوبی نیز به نمایش می گذارند اما باید بدانیم که نمی توان اقتصاد را از ورزش جدا کرد و اگر از لحاظ مالی نتوانیم بازیکنان را راضی نگه داریم، با مشکل مواجه خواهیم شد.

آقازاده خاطرنشان کرد: هم اینک که اول فصل است باید امتیازات لازم را جمع آوری کنیم تا در پایان فصل با مشکل روبرو نشویم و بازیکنان ما با تمام توان و روحیه بهتر در بازی های آینده ظاهر شوند وگرنه میانه یا پایان فصل، تزریق مالی فایده چندانی ندارد.

وی ابراز امیدواری کرد: مسئولان هرچه زودتر به کمک و یاری سپیدرود بشتابند.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.