یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹
۹ ربیع الثانی ۱۴۴۲
۲۲ نوامبر ۲۰۲۰
شماره 5616

​ارائه تسهیلات 5/2 میلیاردی سپاه برای ایجاد اشتغال در انزلی

گیلان امروز- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندر انزلی به امضای تفاهم‌نامه سپاه استان و کمیته امداد اشاره کرد و گفت: ۵ میلیارد تومان اعتبار برای بندر انزلی دیده شده که نیمی از این اعتبار در اختیار سپاه قرار دارد.

سرهنگ مهدی صفاتی با بیان اینکه شعار محوری امسال هفته بسیج، «بسیج؛ پیشرو در خدمت و امید آفرینی» است، اظهار کرد: برنامه های هفته بسیج از ۳۰ آبان آغاز خواهد شد.

وی افزود: امسال در شهرستان بندر انزلی اجرای ۴۵ عنوان برنامه پیش بینی شده که از جمله این برنامه ها، پویش سلیمانی ها را می توان نام برد که هر پایگاه مقاومت در هر محله یک خدمت از جمله غربالگری، نهضت کمک مومنانه و سایر خدمات را تعریف و اجرا می کند.

صفاتی به برگزاری هشت یادواره شهید اشاره و تصریح کرد: به جهت اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، این برنامه با عنوان هر کوچه یک شهید در فضای باز و جلوی درب منزل شهید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندر انزلی به اجرای چهارمین دوره ویزیت و داروی رایگان اشاره کرد و افزود: این طرح که از هفته دفاع مقدس آغاز شده؛ هر ماه با جدیت ‌و با همکاری شبکه بهداشت و بیمارستان بندر انزلی و همکاری یکی از داروخانه های انزلی در مناطق کم‌برخوردار شهرستان انجام می‌شود.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.