چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹
۲ صفر ۱۴۴۲
۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰
شماره 5563

​۲۰ هزار رزمنده گیلانی تجلیل می شوند

گیلان امروز- به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، ۲۰ هزار رزمنده گیلانی تجلیل می شوند.

سرهنگ حسین مصطفی پور معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در نشست خبری برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس قرار است که از یک میلیون رزمنده در کشور تجلیل شود که از این تعداد، ۱۹ هزار رزمنده سهمیه گیلان است که ما درنظر داریم تا از ۲۰ هزار رزمنده در این استان تجلیل کنیم.

وی افزود: البته دستگاه ها و نهادهای مختلف در طول سال و به مناسبت های مختلف از ایثارگران و رزمندگان تجلیل می کنند و قرار است که در طول سال این تجلیل از این رزمندگان انجام شود که علاوه بر تجلیل از رزمندگان، برنامه های مختلفی نیز در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، ۵۰۰ برنامه شاخص فرهنگی در هفته دفاع مقدس امسال تحت عنوان " ما قوی هستیم" ، در استان گیلان انجام می شود که یکی از این برنامه ها، تجلیل از ۲۰ هزار رزمنده است.

وی بیان کرد: برپایی نمایشگاه فرهنگی رزمی اقتدار نیز در منطقه زیباکنار رشت برپا و در ایام هفته دفاع مقدس، نمایش نظامی در این نمایشگاه اجرا و از طریق شبکه استانی گیلان نیز پخش می شود تا عموم مردم بتوانند از طریق رسانه ملی نظاره گر این رزمایش ها باشند. 

اولین نفری باشید که نظر میدهید.