چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
۲۱ ذیقعدهٔ ۱۴۴۱
۱۸ مارس ۲۰۲۰
شماره 5439

​ اختصاص ۳۰ میلیارد ریال اعتبار استانی به تجهیز زیرساخت های درمانی گیلان


گیلان امروز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از اختصاص ۳۰ میلیارد ریال اعتبار استانی به دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای تجهیز زیرساخت های درمانی این خطه خبر داد.

کیوان محمدی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه با شناسایی اولین مورد ابتلا به کرونا پشتیبانی ویژه از حوزه بهداشت و درمان استان در برنامه این سازمان قرار گرفت، افزود: در هفته نخست اسفند ۲۰ میلیارد ریال به صورت تنخواه از اعتبارات استانی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اهتماماستان در استفاده از اعتبارات ملی برای تجهیز بیمارستان ها و تهیه ملزومات کادردرمانی گیلان خاطرنشان کرد: در همان زمان به دستور دکتر نوبخت ۲۸۰ میلیارد ریال دیگر به صورت تنخواه به دانشگاه علوم پزشکی گیلان تزریق شد.

وی با بیان اینکه تمام توان خود را برای پشتیبانی از کادر درمانی و حوزه بهداشت و درمان استان به ویژه در شرایط کنونی به کار بسته ایم، افزود: روز گذشته نیز به منظور تجهیز امکانات بهداشتی و درمانی مورد نظر دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در اختیار این دانشگاه قرار گرفت.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.