چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
۲۱ ذیقعدهٔ ۱۴۴۱
۱۸ مارس ۲۰۲۰
شماره 5439

​ رییس پلیس اماکن نیروی انتظامی گیلان : مردم از توصیه های پزشکی پیروی کنند


گیلان امروز- رییس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: به لحاظ شرایط ویژه بیماری کرونا در دنیا که کشورمان نیز تحت تاثیر این بیماری قرار دارد و گیلان نیز یکی از استان هایی است که از کانون های آلودگی ویروس کرونا در کشور است که ماموریت بسیار حیاتی پلیس در این شرایط ایجاد بستر سالم اجتماعی و رفاهی است.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور به مردم توصیه کرد: از آنجا که گیلان از کانون های اصلی شیوع بیماری کرونا در کشور شده است ،مردم باید برای حفظ سلامت خود و دیگران تا زمان عبور از بحران از توصیه های پزشکی پیروی کنند.

وی اضافه کرد:بیمارستان های گیلان اکنون با فشار جمعیت بیمار روبرو است و هر گونه فشار مضاعف تر از بیماران بستری ناشی از حوادث و اتفاقات دیگر، جامعه پزشکی و درمانی ما را با مشکل روبرو می کند و از طرفی که چهارشنبه هر سال خطرات و اتفاقاتی را به دلیل سهل انگاری عده ای با خود روبرو دارد ،از شهروندان تقاضای همکاری ویژه با نیروی انتظامی ،جامعه پزشکی ،درمانی و مدافعان سلامت را داریم.

به گفته این مقام مسوول انتظامی بیشترین تخلفات از آن واحد های صنفی فاقد پروانه است و واحد های دارای پروانه همواره رویکرد تعاملی و همکاری با پلیس را دارند که جا دارد از همکاری اصناف و اتحادیه ها تشکر داشته باشم.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.