چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
۶ شوال ۱۴۴۱
۱۲ فوریهٔ ۲۰۲۰
شماره 5417

​ مهندس ناصر رنجبر، شهردار املش: برایافتتاح شش پروژه شهرداری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال هزینه شده است


گیلان امروز،علیرضا خانی- همزمان باهشتمین روز دهه ی فجر انقلاب اسلامی با حضور مهندس مقدم، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، خانم میرسیدی معاونت فنی استانداری گیلان، مهندس محمد رنجبر فرماندار شهرستان املش و با حضور مهندس ناصر رنجبر شهردار املش ،اعضای شورای شهر و شهروندان املشی از ۶ پروژه ی شهرداری املش با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بهره برداری شد.

در این مراسم مهندس ناصر رنجبر شهردار املش با اشاره به اینکه دهه ی فجر فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات نظام و مسوولان به مردم است گفت: همه ما وظیفه داریم تلاش کنیم تا آرمان های انقلاب اسلامی به خوبی در جامعه به ویژه برای نسل جوان تببین شود. وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری املش در دهه ی مبارک فجر ۶ پروژه را با هزینه ای بالغ بر ۳۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال آماده افتتاح کرده است گفت: اجرای تمامی پروژه های شهرداری حاصل تلاش و تعامل شورا ،شهرداری و پرسنل خدوم شهرداری املش است و از آن جایی که توسعه و پیشرفت این شهر در گرو برنامه ریزی صحیح وهدفمند است بنابراین شهرداری و شورای شهر املش تلاش می کنند تا با برنامه ریزی مناسب در راستای توسعه همه جانبه و پایدار شهر و تامین رفاه شهروندان گام بردارند.

شهردار املش در ادامه با تاکید بر اینکه در هشتمین روز از ایام ا...دهه مبارک فجرپروژه های روکش آسفالت خیابان شهید انصاری و قسمتی از خیابان شهید آیت ا...طالقانی ،احداث پیاده روی خیابان شهید مطهری سرچور، بهسازی پارک کودک شامل ...سنگ فرش پارک و پیاده روهای اطراف، لوگذاری خیابانهای شهید هاشمی نژاد، شهید نامج، شهید ربانی وکوچه های میهن ویاس ۱، شن ریزی و تسطیحمعابر شهر و جابجایی تیرهای برق مزاحم کمربندی و کوچه وصال به بهره برداری می رسد، خاطر نشان ساخت: برای اجرای پروژه های قابل افتتاحروکش آسفالت معابر شهری در دهه فجر شامل خیابان شهید انصاری و قسمتی از خیابان شهید آیت ا... طالقانی بیش از ۱۳میلیارد ریال ،جابجایی تیرهای برق مزاحم در کمربندی و کوچه وصال ۳میلیارد ریال، سنگ فرش پارک کودک و پیاده روهای اطراف ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال؛ لوگذاری جهت هدایت و دفع آبهای سطحی خیابانهای شهید هاشمی نژاد ؛ شهید نامجو، شهیدربانی و کوچه های یاس ۱و میهن بیش از ۱میلیارد ریال ،شن ریزی و تسطیح (۴سانتی) جهت زیرسازی معابر خاکی ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال،احداث پیاده روی معابر شهری خیابان شهید مطهری سرچور ۲ میلیارد ریال هزینه شده است. وی در پایان یادآور شد شهروندان املشی یکی از نجیب ترین مردمان این دیار هستند و شایسته خدمات رسانی بیشتر از سوی مسوولان هستند لذا مجموعه شهرداری برای خدمت به تمامی شهروندان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیستند.

در ادامه این مراسم مهندس محمد رنجبر، فرماندار املش ضمن تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیو گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دوران دفاع مقدس طی سخنانی گفت: در دهه فجر سالجاری پروژه های زیادی در بخش های مختلف کشاورزی ؛صنعتی ؛خدماتی و عام المنفعه در شهرستان املش بالغ بر میلیاردها ریال به بهربرداری رسیده است که توانسته زمینه اشتغال مستقیم وغیرمستقیم دهها نفر را در شهرستان املش فراهم کند. فرماندار املش با اشاره به در پیش بودن مراسم یادبود شهید قاسم سلیمانی از شهردار این شهر به خاطر نامگذاری یکی از خیابان های املش به نام شهید سلیمانی تقدیر به عمل آورد .مهندس محمد رنجبر در پایان با اشاره به در پیش بودنراهپیمایی روز۲۲بهمن و دوم اسفندروز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان از مردم شهرستان املش دعوت کرد در این دو رویداد مهم مشارکت حداکثری داشته باشند تا تمامی توطئه های دشمن در ناامید کردن مردم و مسوولان نقش بر آب شود.

در این مراسم همچنین مهندس علی اکبر اوسط مقدم ،معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تقدیر از تلاش های مهندس ناصر رنجبر شهردار املش در اجرا و آماده کردن پروژه های دهه فجر آمادگی خود را برای کمک به اجرایدیگر پروژه های شهرداری اعلام کرد. وی گفت: باید تمام مدیران اجرایی شهرستان املش تلاش کنند با اجرای چنین پروژه هایی روح تلاش و سازندگی و امید را نزد مردم تقویت کنند. لازم به یادآوری است پیش از این مهندس ناصر رنجبر شهردار فعلی املش مدیریت شهرداریهای شهر شلمان؛ مدیریت شهرداری سیاهکل و بخشدار مرکزی سیاهکل را در کارنامه خود داشته است.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.