سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
۲۴ ذیحجهٔ ۱۴۴۱
۱۴ ژانویهٔ ۲۰۲۰
شماره 5395

مگان مارکل قدم بعدی برای جدایی از خانواده سلطنتی انگلیس را برداشت

بخش فرهنگی- مگان مارکل عروس خانواده سلطنتی انگلیس برای کمک مالی به پروژه «فیل‌های بدون مرز» طی قراردادی با کمپانی دیزنی همکاری می‌کند.

مگان مارکل در ازای کمک مالی به یک موسسه خیریه حیات وحش با دیزنی قرارداد امضا کرده است. روزنامه بریتانیایی «تایمز» گزارش داد که مارکل در ازای یک کمک خیریه برای حفاظت از فیل‌ها تحت عنوان برنامه «فیل‌های بدون مرز» برای یک پروژه نامشخص دیزنی صداپیشگی انجام می‌دهد.

این قرارداد پس از آن صورت می‌گیرد که «پرنس هری» و همسرش «مگان مارکل» اعلام کرده بودند که قصد دارند از عضویت در خانواده سلطنتی بریتانیا بیرون بیایند و یک زندگی عادی داشته باشند. آخرین ارتباط کاری این زوج با کمپانی دیزنی به ماه جولای و حضور در اکران اولیه اروپایی فیلم سینمایی انیمیشن «شیرشاه» بازمی‌گردد.

شاهزاده هری نوه ملکه بریتانیا و همسر «مگان مارکل» با خبر جدایی خود از خانواده سلطنتی و استعفا از انجام وظایف پادشاهی، خانواده سلطنتی را به لرزه انداختند. این در حالیست که ظاهرا ملکه الیزابت دوم نیز از این موضوع بی‌خبر بوده است.

به گزارش «بی‌بی‌سی» فضای کاخ از چنین تصمیمی «ناامید» و تا حدی «آسیب‌دیده» توصیف شد. روزنامه‌های روز پنجشنبه بریتانیا نیزاز «شکاف» بین اعضای خانواده سلطنتی و «دلخوری» ملکه نوشتند.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.