سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
۶ شوال ۱۴۴۱
۳ دسامبر ۲۰۱۹
شماره 5359

محاصره شیطان فراری پایتخت

بخش اجتماعی- شیطان فراری پایتخت درحالی بازداشت شد که همدست فوتبالیست او به شلاق و تبعید محکوم شده است.دخترجوان بعد از این که هدف نیت شوم قرار گرفت باردار شد و از لحاظ روحی و روانی به هم ریخت.

به گزارش خراسان رسیدگی به این پرونده با شکایت دخترجوانی به نام دنیا آغاز شد. دنیا 18 ساله به ماموران گفت:هفت ماه قبل از سوی یک پسر جوانبه نام کامبیز که فوتبالیست بود مورد آزار قرار گرفتم و باردار شدم ولی از ترس کامبیز جرئت نداشتم تا علیه او شکایت کنم.وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت:کامبیز را از سه سال قبل می شناختم. او فوتبالیست بود و بارها برایتفریح با هم بیرون رفته بودیم. آخرین بار او و دوستشمقابل دبیرستان آمدند و من و دوستم را سوار ماشین کردند. بعد از این که دوستم مقابل خانه اش از ماشین پیاده شد آن ها مرا بهسمت بیابان های اسلامشهر بردند و آزار دادند. من که خیلی ترسیده بودمجرئت نکردم این ماجرا را به خانواده امبگویم.این دختر ادامه داد: تا این که بعد از مدتیمتوجه شدم باردار شده ام . من ماجرا را به مادرم گفتم و مادرم از شنیدن این حرف شوکه شد. او از ترسش این ماجرا را از پدرم پنهان کرد. هفت ماه از بارداری‌ام گذشته بود که پدرم به این راز پی‌برد. پدرم آن قدر از پنهان کاری مادرم عصبانی و ناراحت شد که مادرم را طلاق داد. حالا آمده ام تا از کامبیز شکایت کنم.

با این شکایت، تلاش برای ردیابی پسران شیطان صفت آغاز شد اما آن ها به مکان نامعلومی گریخته بودند. تا این که دنیا در بیمارستان فرزندش را به دنیا آورد ونوزاد او به بهزیستی سپرده شد.با اطلاعاتی که پلیس از قربانی جنایت سیاه گرفته بود، سرانجامرد فوتبالیست جوان را یافت و او را بازداشت کرد. وی در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد اما آزار دختر جوان را انکار کرد. در آن جلسه، پدر و مادر دنیا از کامبیز شکایت کردند و خواستند تا او به سزای عملش برسد. پدر دنیا گفت: این پسر زندگی دخترم را نابود کرد. اگر زودتر به این ماجرا پی می بردم اجازه نمی دادم تا فرزند آن ها متولد شود. من به خاطر پنهان کاری همسرم او را طلاق دادم و برای کامبیز اشد مجازات را می خواهم.دنیا نیز در حالی که اشک می ریخت با اشاره به متهمگفت: این پسر و دوستش مرا به زورآزار دادند.

دفاعیات پسر فوتبالیست

وقتی پسر فوتبالیست در جایگاه ویژه ایستاد، منکر آزار دختر جوان شد. وی گفت: من سه سال با دنیا دوست بودم و با هم رابطه عاشقانه داشتیم. من او را آزار نداده ام و او با میل خودش با من رابطه برقرار کرد. اگر آزمایش دی ان ای نشان دهد فرزند متولد شده متعلق به من است مسئولیت او را می پذیرم و حاضرم با دنیا ازدواج کنم. وقتی آزمایش دی ان ای نشان داد فرزند متولد شده متعلق به پسر فوتبالیست است او بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من مسئولیت فرزندم را می پذیرم و می خواهم با دنیا او را بزرگ کنیم ولی خانواده دنیا و خودش راضی به ازدواج با من نیستند.قضات دادگاه با شنیدن دفاعیات این متهمطی نامه ای به بهزیستی خواستند تا اطلاعات جدیدی از فرزند تازه متولد شده بگیرند اما روشن شد فرزند تازه متولد شده به یک زوج سپرده شده است. زوج جوان به دادگاه فراخوانده شدند.

مرد جوان به قضات گفت: چند ماه است که این بچه را به فرزندخواندگی پذیرفته ایم. وقتی او را از بهزیستی تحویل گرفتیم بدحال بود و پزشکان امیدی به زنده ماندن او نداشتند. من و همسرم تلاش زیادی کردیم تا این که فرزند خوانده مان سلامتش را به دست آورد. او حالا به ما وابسته شده و تقاضا داریم تا او را از ما نگیرید و آرامش زندگی این کودک و ما را بر هم نزنید.در پایانجلسه قرار شد فرزند متولد شده، همچنان کنار پدر و مادرخوانده اش زندگی کند. قضاتدادگاه، پسر فوتبالیست را به شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.

بازداشت همدست شیطان

در حالی کهپسر فوتبالیست در حال گذراندن دوره محکومیت اش بود، تلاش پلیس برای ردیابی همدست وی ادامه داشت تا این که سرانجام هفته گذشته پلیس، رد همدست فراری پسرفوتبالیست را یافت و او را بازداشت کرد. به این ترتیب وی بهشعبه 12دادگاه کیفری یک استان تهران منتقلشد تا نخستین جلسه تحقیق از وی انجام شود.این متهم در جلسه تحقیق، آزار دنیا را انکار کرد و گفت: من و دوستم با دنیا آشنا بودیم و به همین دلیل با میل خودش با او رابطه برقرار کردیم. من اتهام تجاوز به عنف را قبول ندارم. بنابه این گزارش؛ با پایان تحقیقات قرار است این متهم به زودی در دادگاه محاکمه شود.

اولین نفری باشید که نظر میدهید.