سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
۳ شوال ۱۴۴۱
۳ دسامبر ۲۰۱۹
شماره 5359

واکنش باشگاه ملوان نسبت به حاشیه‌های دیدار با آلومینیوم اراک

بخش ورزش- باشگاه ملوان بندرانزلی درباره درگیری‌های پیش آمده در دیدار مقابل آلومینوم اراک در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا،‌ در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته یک، دو تیم ملوان بندرانزلی و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر انزلی‌چی‌ها به پایان رسید. در حاشیه این بازی اتفاق عجیبی رخداد و بین چند هوادار و خبرنگار در پایان بازی، با کادر فنی آلومینیوم درگیری رخ داد و موجب شد که بازی به حاشیه برود.

باشگاه ملوان بندرانزلی، با انتشار بیانیه‌ای نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و رفتار اعضای آلومینیوم اراک را در این اتفاقات محکوم کرد.

متن بیانیه باشگاه ملوان بندرانزلی به شرح زیر است:

«عصر دیروز و پس از پایان سوت بازی شاهد ادامه جنجال کادر فنی عصبی تیم آلومینیوم اراک که در طی دیدار بارها و بارها بازی را متوقف کرده و سعی در به تشنج کشیدن آن داشتند بودیم و متاسفانه دیداری که می‌توانست بدون هیچ حاشیه‌ای به پایان برسد با بی تدبیری و سوء مدیریت کادر فنی تیم آلومینیوم - که رفتار خارج از عرفشان به بازیکنان داخل زمین این تیم نیز تسری پیدا کرده بود و منجر به پرخاشگری برخی از آنان به کادر فنی ملوان شده بود - تبدیل به صحنه‌های زننده درگیری و زد و خورد چند تن از اعضای ظاهراً غیرقابل کنترل کادر فنی آلومینیوم با خبرنگارانی که به توهین‌های مکرر این کادر عصبانی به اسطوره فوتبال ایران و گیلان و کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور ، زنده یاد سیروس قایقران اعتراض کرده بودند گردید.

از کادر فنی ظاهراً باتجربه این تیم انتظار می‌رفت بر خود مسلط بوده و غرق هیجان نشوند اما باعث شرمساری فوتبال است که یک مربی به خود اجازه می‌دهد به تیم حریف، هوادارانش و اسطوره متوفی این دیار توهین نموده و وعده برخورد مجدد در دیدار برگشت را بدهد و بازیکنی که در طول بازی به کرات، اقدام به فحاشی واضح و آشکار می‌کند پس از پایان بازی نیز به رفتار زشت خود ادامه داده و به هتاکی می‌پردازد. خوشبختانه تمام این رفتار دور از فرهنگ و ادبی که اشاره شد توسط دوربین‌ها ثبت و ضبط شده و این رفتار شرم‌آور مدعیان ادب کاملا قابل پیگیری است.

باشگاه ملوان بندرانزلی ضمن محکومیت اتفاقات پایان این بازی و تقبیح رفتار زشت کادر فنی آلومینیوم، حمایت کامل خود را از خبرنگاران زحمتکش بندرانزلی که مورد هتک حرمت قرار گرفته‌اند اعلام داشته و عنوان می‌دارد با عنایت به فیلم‌های متعدد و عکس‌های موجود از این درگیری، اتفاقات اخیر را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد نمود.»

اولین نفری باشید که نظر میدهید.